Čínské Xiaomi je na domácím či indickém trhu hlavním hráčem v kategorii chytrých televizorů, ale na globální trhy se tyto modely zatím ve velké míře nedostaly. První náznaky přišly až v poslední době a i když se nejedná o tu zcela poslední generaci výrobků, tak už se jejich některé zajímavé modely dostaly i do evropských obchodů a skladů Dnes pro vás máme právě jeden takový kus v podobě Mi TV 32″ v bleskových prodejích z německého skladu e-shopu Tomtop.

Mi TV 32″ není žádný high-end kus, ostatně 32-palcová úhlopříčka (tedy 81 cm) tomu ani nemůže odpovídat. Ale jedná se o výborně vybavenou menší televizi s integrovaným DVB-T2/C tunerem a veškerými chytrými funkcemi zaštítěnými quad-core procesorem, 1 GB RAM a 8 GB vnitřní paměti. Panel televize má HD rozlišení 1366 x 768 pixelů a podporuje HDR, zvuk pak zajistí dvojice 5W reproduktorů s DTS / Dolby Audio. Solidní je i konektivita s dual-band Wi-Fi, 100M LAN portem, Bluetooth 4.2 nebo trojicí HDMI portů a dvojicí USB portů. Systémem pak je Android TV založená na Androidu 9 Pie a dostupný je tak třeba vestavěný Chromecast nebo Google Assistant. Potěší i pokročilé 12-tlačítkové dálkové ovládání.

A německý sklad e-shopu Tomtop nabízí Mi TV 32″ momentálně v bleskových prodejích jen za 197.57 dolarů, tedy v přepočtu ani ne 4.5 tisíce korun. To vše samozřejmě bez dalších doplatků a s expresní dopravou zdarma. Takže se vše dá stihnout klidně ještě do Vánoc. Jediným háčkem je omezený počet kusů v akci a protože mizí jako sníh na jaře, tak bych v případě zájmu doporučoval neváhat dlouho. V momentě publikace článku tam zbývalo nějakých 25 kusů…

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.