Vánoce jsou časem dávání dárků nejen rodině a blízkým, ale pro internetové obchody samozřejmě i zákazníkům. Platí to i pro naše staré známé e-shopu GoodOffer24, kteří si na čas vánoční nachystali jednu opravdovou lahůdku. Pokud si totiž koupíte jeden z poměrně široké nabídky antivirů, tak vám jako bonus zdarma a dárek pod stromeček dají klíč na Windows 10 Pro. To je nabídka, která se dá jen stěží odmítnout, zejména když jsou nabízené antiviry ještě masivně zlevněné.

Jak jistě víte, tak pořízení antiviru, případně ideálně kompletního balíku Internet Security s přibaleným firewallem a dalšími funkcemi, je prvním krokem při instalaci systému nebo nového počítače. Antiviry na GoodOffer24 pak jsou momentálně nabízeny s 20 % slevou díky kupónu JCM20 a na výběr je ze slušné sestavy velkých jmen. Takže co je třeba v nabídce ?

Ale na stránkách tohoto obchodu se softwarovými klíči je toho k nalezení ještě mnohem více, třeba pořádná porce softwaru firmy Microsoft. A tam je k mání ještě o něco lepší slevový kupón, protože využitím kupónu JCM30 dostanete hned 30 % slevu.

To ale ještě není všechno, protože když už jde sleva až na třicet procentních bodů, tak se určitě musí najít i pár kousků ještě výhodněji, ne ? A opravdu tomu tak je, protože některé balíčky s kancelářským balíkem Office 2019 Pro jsou k dostání dokonce se 40 % slevou s kupónem JCM40.

A internetový obchod GoodOffer24 se snaží i v oblasti zákaznické podpory, takže se určitě nejedná jen o prodej z pofidérních rezerv. Obchod nabízí plnou garanci funkčnosti prodávaných softwarových klíčů a roční servisní záruku na případné problémy. K dispozici je 24/7 zákaznická online linka, takže se jednoduše dovoláte pomoci v případě nějakých problémů. Kromě plateb pomocí klasických kreditních a debetních karet lze navíc zvolit i Paypal, což potěší i chorobně opatrné tvory mezi námi.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.