Vánoce se opravdu kvapem blíží a na nákupy z čínských e-shopu už v podstatě nezbývá čas, pokud tedy požadujete doručení ještě před svátky. Ale v případě velmi výhodné nabídky se dá určitě uvažovat i o doručení až po Vánocích, ostatně pozdní dárek často dovede udělat ještě větší radost. Dnes pro vás máme dva kousky v akci z e-shopu Cafago, zajímavý tablet ASUS ZenPad 3S je k mání právě jen z Číny, ale elektrická koloběžka E9 to ještě vše stihne z německého skladu.

ASUS ZenPad 3S je sice už poměrně „vousatý“ model, ale u tabletů je přece jen tolerance staršího hardwaru a systému mnohem vyšší. Může nabídnout 9,7-palcovou úhlopříčku IPS displeje s 2K rozlišením 2048 x 1536 pixelů, takže formát s poměrem stran 4:3. Uvnitř tepe procesor Snapdragon 650 doplěný 4 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti, přičemž vestavěná 7800 mAh baterie slibuje až 16 hodin provozu. Jedná se o LTE model, takže má i nano SIM slot podporující i naše LTE frekvence, stejně jako integrovaný GPS model. Potěší i stereo reproduktory s DTS HD certifikací. Na e-shopu Cafago je momentálně v akci jen za 182.19 euro, což určitě není špatná cena.

Jako další přijde na paškál elektrická koloběžka E9 je poměrně lehká a skladná se 7.9 kg a samozřejmě i skládacím designem. Výkon 150W motoru zvládne maximálně rychlost 12 km/h a 22V 2600 mAh baterie vystačí na dojezd kolem 8 kilometrů. Takže na nějaké výlety to moc nebude, ale jako městské přibližovadlo se tato koloběžka určitě neztratí. Nosnost je pak 100 kg živé váhy a potěší i detaily jako nastavitelná výška řidítek, široké stupátko, pneumatiky odolné proti propíchnutí nebo bleskurychlé složení do 3 vteřin. Na německém skladu obchodu je navíc momentálně v akci jen za 129.99 euro., ale kusy doslova mizí před očima, takže se asi nedostane na každého zájemce.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.