Vánoce se opravdu kvapem blíží a na nákupy z čínských e-shopu už v podstatě nezbývá čas, pokud tedy požadujete doručení ještě před svátky. Ale v případě velmi výhodné nabídky se dá určitě uvažovat i o doručení až po Vánocích, ostatně pozdní dárek často dovede udělat ještě větší radost. Dnes pro vás máme dva kousky v akci z e-shopu Cafago, zajímavý tablet ASUS ZenPad 3S je k mání právě jen z Číny, ale elektrická koloběžka E9 to ještě vše stihne z německého skladu.

ASUS ZenPad 3S je sice už poměrně „vousatý“ model, ale u tabletů je přece jen tolerance staršího hardwaru a systému mnohem vyšší. Může nabídnout 9,7-palcovou úhlopříčku IPS displeje s 2K rozlišením 2048 x 1536 pixelů, takže formát s poměrem stran 4:3. Uvnitř tepe procesor Snapdragon 650 doplěný 4 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti, přičemž vestavěná 7800 mAh baterie slibuje až 16 hodin provozu. Jedná se o LTE model, takže má i nano SIM slot podporující i naše LTE frekvence, stejně jako integrovaný GPS model. Potěší i stereo reproduktory s DTS HD certifikací. Na e-shopu Cafago je momentálně v akci jen za 182.19 euro, což určitě není špatná cena.

Jako další přijde na paškál elektrická koloběžka E9 je poměrně lehká a skladná se 7.9 kg a samozřejmě i skládacím designem. Výkon 150W motoru zvládne maximálně rychlost 12 km/h a 22V 2600 mAh baterie vystačí na dojezd kolem 8 kilometrů. Takže na nějaké výlety to moc nebude, ale jako městské přibližovadlo se tato koloběžka určitě neztratí. Nosnost je pak 100 kg živé váhy a potěší i detaily jako nastavitelná výška řidítek, široké stupátko, pneumatiky odolné proti propíchnutí nebo bleskurychlé složení do 3 vteřin. Na německém skladu obchodu je navíc momentálně v akci jen za 129.99 euro., ale kusy doslova mizí před očima, takže se asi nedostane na každého zájemce.