Čínské Xiaomi má ve své nabídce opravdu širokou škálu produktů, ale poměrně velkou část mají pokrytou menšími spojenými značkami, takže často na krabici ani jejich oficiální logo nenajdete. Solidní úspěchy slaví i s crowdfundingovými projekty Youpin a jeden takový pro vás máme i dnes. Jedná se o zajímavý masážní nákrčník Jeeback G2, který ocení asi každý, protože v dnešní době má bolavá záda nebo krční svaly většina populace. Na e-shopu Cafago je navíc tento masážní gadget v akci za skvělou cenu v bleskových prodejích.

Xiaomi Jeeback G2 je specializovaný krční masážní přístroj, který je designován právě pro úlevu s podobnými problémy a může nabídnout tři masážní hlavice z nerezové oceli. V těch jsou i elektrody k vyhřívání kůže na 42°C a díky zakřivenému „L-designu“ a váze pouhých 190 g nebude problém si přístroj pohodlně nasadit. Vestavěná 1400 mAh baterie by měla vystačit až na 4 hodiny provozu, takže chvíli určitě bez dobíjení vydrží. Pokud tedy toužíte po lehce futuristickém masážním gadgetu pro vaše ztuhlé krční svaly, tak s tímhle kouskem určitě nesáhnete vedle.

Bleskové prodeje e-shopu Cafago pak srazily cenu masážního přístroje Xiaomi Jeeback G2 jen na 43.72 euro, což na podobný kousek není mnoho. A určitě se navíc hodí jako ideální vánoční dárek pro někoho z rodiny nebo přátel. Tak se na nabídku určitě mrkněte, platí až do konce roku.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.