Vánoční svátky už jsou opravdu za rohem a tak je pomalu čas začít se poohlížet po nějakém tom vánočním dárku pro vaše blízké a přátele. Případně si udělat radost sám sobě, protože kdo jiný ví co je nejlepší, že ? A pokud se vám na počítači ještě povalují Windows 7 jako operační systém, tak je také nejvyšší čas poohlédnout se po náhradě, protože oficiální podpora končí už 14. ledna 2020. V tom případě se vám mohou hodit vánoční slevy obchodu Keysworlds, kde najdete třeba Windows 10 a další.

Samozřejmě na jejich stránkách nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Battle.netu, případně další věci z obchodů pro XBOX nebo Playstation. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy.

Ale zpět ke zmíněným slevám, protože vše co musíte udělat ke získání 35 % slevy spoustu softwarových klíčů na KeysWorld je zadání slevového kupónu KWBF35. Jednoduché milý Watsone. A které nabídky bychom s touto slevou mohli vypíchnout ? Není jich málo, například :

Tak co ? Pořídíte si nějaký ten zlevněný softwarový klíč právě na Vánoce ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.