Dnes už není velkým problémem si domácnost skoro plně vybavit zařízeními od Xiaomi, včetně všeho podstatného pro osobní hygienu. Takže ať už hledáte zubní kartáček, holící strojek nebo třeba strojek na vlasy, tak vás čínská značka nezklame. A neučiní tak ani dnes, protože pro vás máme právě malý šikovný strojek na vlasy Xiaomi Enchen, který je navíc v akci v nabídce e-shopu Tomtop s příjemnou slevou.

Tento strojek na vlasy je velmi praktický a snadno použitelný i na cestách, kdy potřebujete upravit svou kštici a nechcete utrácet za lazebníka. Xiaomi Enchen má nano-keramickou hlavici, tichý chod a dvě rychlosti pro zastřižení vlasů. Díky tomu pohodlně zvládne úpravu i skutečně bujných vlasů. Nastavit si můžete sestřih od 0,7 do 21 mm. Díky chytrému systému zabezpečení ESM nehrozí žádné karamboly, jako je například zaseknutí vlasů v zastřihovači.

Baterii s kapacitou 600 mAh můžete dobíjet pomocí USB Type-C portu. Díky ukazateli stavu máte vždy přehled o úrovni nabití. Její plné nabití trvá zhruba jednu hodinu a výrobce slibuje výdrž až tři měsíce běžného používání. Hlavice je navíc odpojitelná a omyvatelná, takže je údržba také velmi jednoduchá. Momentálně je tento strojek na zastřihování vlasů v bleskovém prodeji na e-shopu Tomtop a jeho cena je díky tomu snížena na přijatelných 12,29 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.