A jsme tu zpět se slevovými akcemi z portálu Ebay a dnes pro vás máme pro změnu něco opravdu důležitého. Ostatně dentální hygiena je přece důležitá ne ? A se zubním kartáčkem Xiaomi SO WHITE můžete o chrup pečovat lépe, radostněji a samozřejmě i levněji. Tedy alespoň v porovnání se podobnými konkurenčními výrobky. A během čištění zubů třeba budete mít potřebovat všechny důležité informace přímo na zápěstí, takže se mohou hodit chytré hodinky Huami Amazfit Bip. Co vy na to ?

Jako první se mrkneme na  Xiaomi SO WHITE, elektrický zubní kartáček vážící pouhých 50 g. Na jedno nabití vydrží v provozu až 25 dní při čištění dvakrát 2 minuty denně. V balení najdeme i dobíjecí USB základnu. Díky jednoduchému ergonomickému designu a povrchové úpravě dobře padne do ruky. Jemné štětiny a tři vibrační režimy dokonale vyčistí vaše zuby. První režim s nejvyššími vibracemi je určen pro hloubkové čištění, druhý režim s nižšími vibracemi je určen pro měkké čištění citlivých zubů a dásní a poslední režim je masážní. A na Ebay ho v akci najdete jen za 12.59 dolarů.

Huami Amazfit Bip může nabídnout 1,28-palcový barevný dotykový displej čitelný i na přímém slunci, vestavěný duální navigační GPS + Glonass modul, senzor na monitoring srdečního tepu, speciální sportovní režimy na spoustu aktivit, připojení pomocí Bluetooth 4.0, podporu chytrých notifikací nebo voděodolnou certifikaci IP68. Baterie by pak měla vydržet až 45 dní při střídmém používání. Tělo hodinek je vyrobeno z polykarbonátu, takže váží pouhých 32g. K mání je černá barevná varianta a hodinky dostanete jen za  53.88 dolarů.