Domácí doplňky od Xiaomi se už u nás dávno zabydlely a kromě různých světel, vysavačů a dalších k nim patří i poměrně obsáhlá skupina zaměřená na osobní hygienu. A do této kategorie samozřejmě patří i péče o chrup, takže pro vás dnes máme Xiaomi Mijia zubní kartáčky. Na své by si mohli přijít ti, kteří nedají dopustit na starou dobrou klasiku. Ochuzeni však nebudou ani ti, kteří raději používají kartáčky elektrické. Obě varianty jsou nyní nabízeny na Ebay za velmi dobrou cenu.

Klasický zubní kartáček Xiaomi Mijia

A rovnou začneme klasickým zubním kartáčkem. Těch je na trhu samozřejmě nepřeberné množství v různých provedeních a za různé ceny. Od těch nejlevnější až po kartáčky skutečně velmi drahé. Xiaomi Mijia zubní kartáčky se ale snaží držet dobrý poměr cena/výkon. Pokud se tedy o výkonu u klasického kartáčku dá mluvit. A navíc skalní fandové produktů Xiaomi by jistě mohli ocenit, že za nízkou cenu dostanou balení s deseti kusy kartáčků.

Díky svému designu a měkkým štětinám se tyto kartáčky hodí jak pro děti, tak i pro dospělé. Štětiny jsou antibakteriální se špičkou menší než 0,01 mm. Díky tomu dobře vyčistí i plochy zadních stoliček a dostanou se i do mezizubních prostorů. Hladká a zaoblená hlava kartáčku zabraňuje poškození úst. V balení po deseti kusech je pět kartáčků růžových a pět modrých. Na portálu Ebay můžete nyní tuto sadu kartáčků pořídit za 9,59 dolarů.

Elektrický zubní kartáček Xiaomi Mijia T100

Vyznavače elektrických zubních kartáčků by mohl naopak zaujmout model Xiaomi Mijia T100. Ten má jednoduchý design s lehkou konstrukcí o hmotnosti pouhých 46 gramů. Kartáčová hlava je osazena měkkými štětinami, které snadno vyčistí i mezizubní prostory. Kartáček má také certifikaci IPX7, což znamená, že jej lze opláchnout pod tekoucí vodou. Vysoké vibrace, konkrétně až 16500 vibrací za minutu, efektivně odstraní zubní plak a zubní kámen. Nastavit si vibrace můžete ve dvou režimech, a to v standardním a šetrném, nastavit si můžete i dvouminutové čištění zubů. Baterie kartáčku by na jedno nabití měla vydržet až 30 dní běžného používání. Na stránkách Ebay si můžete tento elektrický kartáček Xiaomi Mijia koupit jen za 8,99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.