Řada chytrých (i „klasických“) světel Yeelight od čínského Xiaomi má ve svém portfoliu opravdu slušnou kolekci dostupných kusů. Ať už máte zájem o stropní velké světlo, designový model na noční stolek nebo visící lustr do kuchyně, tak si v jejich nabídce určitě vyberete. Dnes pro vás máme další kousek z jejich nabídky a pokud se nemýlím, tak se jedná o premiérové představení na našich stránkách. Jedná se o chytrý lustr Xiaomi Yeelight YLXD04YL v akci  z e-shopu Cafago, navíc bez dalších doplatků s doručením z německého skladu.

A chytré světlo Xiaomi Yeelight YLXD04YL toho může nabídnout vskutku hodně a zvládne kompletně osvětlit i místnost s rozlohou 15-20㎡. Výkon je 32W, maximální světelný tok oak je 2200 lumenů, ale k mání je i režim měsíčního svitu s pouhými 1.5 lumenu pro klidný spánek. Vybrat si můžete teplotu barev mezi 2700K a 6000K, přičemž podání barev je díky indexu Ra95 (při 4000K) skoro přírodní. Ovládat lustr můžete nejen přibaleným dálkovým ovládáním, ale i MIJIA nebo Yeelight aplikacemi pro váš telefon, případně hlasovými povely přes Amazon Alexa nebo Google Home. Potěší i velmi jednoduchá instalace nebo certifikace IP50.

Na e-shopu Cafago pak chytrý lustr Xiaomi Yeelight YLXD04YL pořídíte momentálně jen za 77.43 euro a bleskové prodeje vydrží až do konce roku. Jak již bylo zmíněno, tak z německého skladu jde o konečnou cenu a dodání je navíc jen otázkou několika dnů. Takže se může klidně jednat o ideální vánoční dárek pro vybavení bytu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.