Odškrtněte si z kalendáře Black Friday, protože slavný Černý pátek už je za námi a je čas kompletně přezbrojit na Cyber Week. A protože nabídky na levné softwarové klíče nikdy nevyjdou z módy, tak pro vás i dnes máme pondělní akci na e-shopu GoodOffer24, kde najdete ty nejlepší kusy od Microsoftu  za fantastické ceny. Dojde na všechny staré známé produkty, takže jsem si jistý, že si vybere opravdu skoro každý.

A pro začátek odstartujeme hned s pořádně tučným slevovým kupónem JCW30, který vám garantuje hezky kulatou 30 % slevu na následující produkty.

Zdá se vám to pořád na Cyber Week ještě málo ? Potom můžeme ještě přitopit pod kotlem s dalším slevovým kódem JCW35, který slevy ještě zvýší na 35 % pro několik kousků níže.

A internetový obchod GoodOffer24 se snaží i v oblasti zákaznické podpory, takže se určitě nejedná jen o prodej z pofidérních rezerv. Obchod nabízí plnou garanci funkčnosti prodávaných softwarových klíčů a roční servisní záruku na případné problémy. K dispozici je 24/7 zákaznická online linka, takže se jednoduše dovoláte pomoci v případě nějakých problémů. Kromě plateb pomocí klasických kreditních a debetních karet lze navíc zvolit i Paypal, což potěší i chorobně opatrné tvory mezi námi.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.