Black Friday už je za námi, ale to ještě neznamená, že čínské obchody skládají zbraně a hodlají nechat potenciální kupce na pokoji. Slevové tornádo spojené s tímto svátkem bude ještě pár dní vířit na internetu, takže je stále ještě čas si něco nového v akcích pořídit. Jedním z akčních prodejců je i oblíbený obchod Cafago, kde jsou k nalezení jako obvykle velmi slušné nabídky. Takže se mrkneme na dva bleskové prodeje z tohoto obchodu, kde je k mání třeba auto dash kamera Xiaomi 70mai Lite nebo 32-palcová chytrá televize také od Xiaomi.

DVR auto kamera Xiaomi 70mai Lite může nabídnout excelentní senzor Sony IMX307 s FullHD rozlišením a nabízí třeba 130-stupňový úhel záběru, světelnost f/1.8 nebo kodek H.265. V rukávu pak má i některé speciální funkce jako je „odmlžovací“ algoritmus a jiné. Kamera je vybavena 2-palcovým displejem, G-senzorem, nočním viděním, Wi-Fi připojením, 500 mAh kapacitou baterie a spoustou dalších vymožeností. V akci je momentálně na Cafago k mání jen za 48.19 euro, díky využití kupónu CC346 platný až do 31. prosince.

Chytré televize od Xiaomi už také dorazily i na evropský kontinent a najdeme ji i v nabídce Cafago. Tedy alespoň nejmenší verzi s 32-palcovou úhlopříčkou, HD rozlišením 1366 x 768 pixelů, podporou HDR, jasem 200 nitů, vestavěným quad-core procesorem s 1 GB RAM a 8 GB vnitřní paměti, Wi-Fi  s dualband, 100M Ethernet portem, podporou Dolby Audio a DTS-HD systémem Android 9.0 nebo pořádně masivním Bluetooth dálkovým ovládáním s 12 tlačítky. Z německého skladu ji pořídíte jen za 179.99 euro, takže je cena konečná bez dalších doplatků.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.