3D tiskárna Anet A8 patří mezi nejpopulárnější levné tiskárny na trhu a není se čemu divit, protože za velmi solidní cenu nabídne opravdu tunu funkcí a pro většinu uživatelů navíc bude zcela dostačovat. Teď je navíc k dispozici i výrazně vylepšená verze Anet A8 Plus a i když cena také šla lehce nahoru, tak se upgrade určitě vyplatí. Navíc pro vás dnes máme nabídku z e-shopu Tomtop, kde je tato 3D tiskárna v akci za dobrou cenu a navíc z německého skladu.

V porovnání s minulou generací jsme se dočkali větší plochy na 3D tisk – 350x300x300 mm, vylepšené konstrukce s použitím lepších materiálů k lepší stabilitě a strukturální pevnosti, nová je také základní deska a heatbed stejně jako vstup pro tiskové vlákno a další. Zachován zůstal LCD ovládací displej, silný 360W zdroj, široká podpora tiskových strun a hlavně i jednoduché ovládání. Tiskárna je dodávána jako DIY, tedy v režimu „sestav-si-sám“, takže si majitel vyhraje už při samotném kompletování. V akci  seženete Anet A8 Plus za 147.99 dolarů a cena je konečná díky dostupnosti z německého skladu.

A některým by se možná mohl hodit i  klubové party světlo či jevištní reflektor Lixada 105W, který se odborně nazývá „wash light“. Prostě takové ty svazky barevných světelných toků, které dokreslují atmosféru v zakouřených prostorách hudebních klubů nebo koncertů. Tenhle kousek má v sobě sedmero 15W LED světel s mnoha funkcemi od stroboskopického blikání, změn barev, stmívání až po nevím co ještě dalšího. Kompaktní rozměry rozhodně neublíží, stejně jako vestavěné vlastní chlazení. K dostání je na e-shopu Tomtop jen za 49.99 dolarů v bleskových prodejích.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.