Černý pátek už je skoro za námi, ale pořád nám ještě zbývá trocha času vás nasměrovat na některé zajímavé produkty v akci. Koneckonců v drtivé většině slevy na Black Friday v čínských obchodech netrvají jen jeden jediný den, ale protáhnou se ještě o pár dní. A pokud hovoříme o nákupech v Číně, tak kde je lepší se poohlédnout po něčem zajímavém než na Aliexpressu ? Tam navíc můžete využít i speciální $10 a $15 slevové kupóny, které najdete na obrázku níže. A využít je můžete třeba při nákupu dotykové externí obrazovky T-bao nebo některé ze 3D tiskáren značky Creality.

Pokud patříte mezi náročné uživatele, tak vám na cestách třeba nestačí malá obrazovka telefonu či herní konzole, případně potřebujete u svého notebooku ještě další displej. Pak by se vám mohla líbit akce na externí dotykový displej značky T-bao s 15,6-palcovou úhlopříčkou, FullHD rozlišením 1920×1080 pixelů, 8000 mAh dobíjecí baterií, stereo reproduktory, širokou nabídkou portů nebo koženým pouzdrem. Nabídka pro tento externí displej je momentálně na Aliexpressu jen za 145.70 dolarů, případně můžete ušetřit za nedotykovou variantu displeje za 115.40 dolarů. Tak se na něj určitě mrkněte.

Další jde na paškál stará známá 3D tiskárna Creality Ender-3 Pro a jedná se o DIY model s parádním poměrem cena výkon. Může však nabídnout velice slušné parametry například s hlavicí MK-10, přesností tisku ±0.1 mm, pracovní tiskovou plochou 220x220x250 mm a podporou celé řady 1.75 mm tiskových strun (tzv. filamentů). Nová technologie magnetického přichycení pak řeší často problematické odstraňování již hotového 3D modelu a rychlé zahřívání na 110℃ v pouhých 5 minutách je také velmi pozitivním číslem pro nadšené modeláře. K sehnání z českého nebo španělského skladu bez doplatků jen 189.42 dolarů. Případně ještě ušetříte pořízením lehce ořezaného modelu Ender- 3 jen za 164.61 dolarů. S kupóny výše samozřejmě ještě levněji.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.