Od vydání chytrých hodinek Amazfit GTS uplynulo sotva pár měsíců. Hodinky se dobře prodávají nejen v Číně, ale také v Evropě a Indii. Nabízeny jsou v několika barevných variantách a snad proto, že jdou na dračku, svého vydání se nyní dočkala i verze Amazfit GTS Titanium Edition. Tímto se tyto hodinky připojí k modelům Amazfit GTR, Sports Watch 3 a Stratos 3, které už svou titanovou edici mají také.

Standardní verze hodinek GTS má tělo vyrobeno z letecké hliníkové slitiny a řemínek je vyroben ze silikonu. U Amazfit GTS Titanium Edition, jak už název napovídá, je tělo vyrobeno z titanu. Ten je pevnější a odolnější vůči korozi. Silikonový řemínek je u titanové verze nahrazen řemínkem kaučukovým, tedy materiálem který je měkčí, příjemnější na dotek a odolný vůči nečistotě.

Pokud bychom se podívali na parametry a funkce titanové edice, musíme říci, že jsou naprosto shodné s těmi, které má i standardní verze. Je to 1,65 palcový obdélníkový AMOLED displej, který je barevný. Chrání jej 2,5D sklo Gorilla Glass třetí generace. V rámci funkcí zde najdeme až dvanáct sportovních režimů jako je například plavání, turistika, lyžování, nebo horolezectví. Hodinky mají také GPS a NFC. Jsou odolné vůči vodě s certifikací 5ATM. Baterie má kapacitu 220 mAh a podle výrobce by měly hodinky na jedno nabití vydržet až dva dny. Samozřejmě s použitím nových materiálů narostla i cena této titanové edice. Je stanovena na 1299 jüanů, což je zhruba 185 dolarů. Amazfit GTS Titanium Edition jsou tedy přibližně o 57 dolarů dražší než standardní verze s hliníkovým tělem a silikonovým řemínkem. Prodeje začínají 1. prosince/decembra v obchodech Tmall, JD.com a Youpin.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.