Nákupní portál Ebay není obvykle tím prvním místem, kde byste hledali nějaké nové levné čínské gadgety, protože toto právo si samozřejmě vyhrazuje monstrum Aliexpressu. Ale i na Ebay se dají najít čínské produkty za velmi zajímavé ceny, takže se na některé z nich dnes opět podíváme. K mání budou třeba bezdrátová TWS sluchátka Xiaomi Haylou GT1 nebo super levné chytré hodinky F8. Takže co se dá od nich čekat a hlavně za kolik ?

Nejdříve pro vás máme bezdrátová sluchátka Haylou GT1, která mohou nabídnout stabilní připojení pomocí Bluetooth 5.0 a automatickým párováním, dotykové ovládání, DSP technologii potlačování okolních ruchů pro vestavěné mikrofony, TWS design, pouhé 4 g váhy každého ze sluchátek, podporu hlasových asistentů jako Siri nebo Google Assistant, voděodolnou certifikaci IPX5, speciální dobíjecí box pro prodloužení výdrže a samozřejmě i solidní zvuk. Seženete je jen za 15.99 dolarů s USB nabíjecím kabelem a třemi náhradními silikonovými náušníky.

A jako druhý dnešní vypíchnutý produkt z Ebay pro vás máme chytré hodinky F8, které na první pohled velmi připomínají design Apple Watch. Ty mohou nabídnout dotykový barevný 1,3-palcový displej, celou řadu sportovních režimů pro sledování vašich výkonů, měření tepu a krevního tlaku, plnou podporu notifikací, voděodolnost díky certifikaci IP67, 110 mAh kapacitu baterie slibující až 8 hodin výdrže na jedno nabití a spoustu dalšího. Pásek hodinek je silikonový a na výběr máte hned čtyři barvy samotných hodinek. S cenou se příliš neprohnete, protože jsou k dispozici jen za 15.75 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.