Ani ne za měsíc tu máme Vánoce. Je tedy nejvyšší čas nakoupit poslední chybějící dárky, ať nemá Ježíšek z ostudy kabát. Praktickým dárkem by mohl být třeba vakuový robotický vysavač Lenovo X1 LDS Lidar. Ano i společnost Lenovo rozšířila své portfolio o pomocníka do domácnosti, který je navíc nyní zařazen do velké promo akce na stránkách e-shopu Gearbest. Kromě toho, že je vysavač momentálně nabízen s poměrně velkou slevou, může prvních 400 kupujících získat jako dárek bezdrátová sluchátka. A pro dva šťastné výherce jsou připraveny větší dárky.

Abyste nekupovali zajíce v pytli, pojďme se podívat, co všechno robotický vysavač Lenovo X1 LDS Lidar obnáší. Robot je vyroben z pevného ABS plastu a dalších kvalitních materiálů. Má několik režimů jako je mopování a zametání, běžné vysávání, běžné mopování. Hodí se tedy pro úklid kuchyně, pokojů nebo i balkónu. S jeho pomocí tedy vyčistíte jakýkoli povrch. Vysavač je navíc vybaven vnitřním navigačním systémem a laserovým senzorem, díky kterým lze nastavit co nejefektivnější způsob čištění plochy.

Lenovo X1 LDS Lidar

Silný motor zajistí sací výkon až 2200 Pa a jeho účinnost je až o 20% vyšší než u jiných běžných robotických vysavačů. Bez problémů tedy odstraní dlouhé vlasy nebo kočičí a psí chlupy. Přestože je vysavač velmi výkonný je i velmi tichý. A mezi jeho funkcemi najdeme nastavitelnou redukci hluku. Lenovo X1 lze samozřejmě ovládat dálkově a nebo pomocí hlasu, protože má podporu hlasového asistenta Amazon Alexa. Podrobné specifikace a informace o promo akci najdete na stránkách Gearbest. Tam je robotický vysavač aktuálně v promo akci nabízen za 429,99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.