3D tiskárny značky Creality nejsou na našich stránkách žádnými nováčky a měli jsme možnost jich v nabídkách rozličných e-shopů představit už celou řadu. Jejich popularitě se nelze moc divit, protože se jedná o kvalitní kusy za velmi solidní ceny, a to je přesně kategorie na kterou zákazník shánějící domácí tiskárnu slyší. Dnes pro vás máme vylepšený model Creality 3D Ender-5 se slevovým kupónem a k tiskárně přidáme i strojek na vlasy Xiaomi Enchen. Oba produkty jsou v nabídce e-shopu Tomtop.

Creality 3D Ender-5 tiskárna

Nejdříve se podíváme na 3D tiskárnu Creality 3D Ender-5. Ta je k mání jako DIY kit (tedy jako skládačka) a nabídne spoustu solidních funkcí a parametrů. Pracovní tisková plocha u tohoto modelu narostla na 220×220×300 milimetrů s přesností tisku tisku ±0,1 mm a podporou celé řady 1.75 mm tiskových strun. Použít tedy k tisku můžete materiál PLA nebo například uhlíkové vlákno. K dalším parametrům patří ineární V-slot uchycení rámu, dvojitá ochrana zdroje nebo navázání tisku při přerušení. Minimální rychlost tisku je 60 mm/s a maximální pak 180 mm/s. Tuto 3D tiskárnu můžete nyní pořídit na e-shopu Tomtop za 249,99 dolarů. Při použití slevového kupónu ve tvaru SHDDP spadne cena na 244,99 dolarů.

Xiaomi Enchen strojek na vlasy

Tento strojek na vlasy je velmi praktický a snadno použitelný i na cestách, kdy potřebujete upravit svou kštici a nechcete utrácet za lazebníka. Xiaomi Enchen má nano-keramickou hlavici, tichý chod a dvě rychlosti pro zastřižení vlasů. Díky tomu pohodlně zvládne úpravu i skutečně bujných vlasů. Nastavit si můžete sestřih od 0,7 do 21 mm. Díky chytrému systému zabezpečení ESM nehrozí žádné karamboly, jako je například zaseknutí vlasů v zastřihovači.

Baterii s kapacitou 600 mAh můžete dobíjet pomocí USB Type-C portu. Díky ukazateli stavu máte vždy přehled o úrovni nabití. Její plné nabití trvá zhruba jednu hodinu a výrobce slibuje výdrž až tři měsíce běžného používání. Hlavice je navíc odpojitelná a omyvatelná, takže je údržba také velmi jednoduchá. Momentálně je tento strojek na zastřihování vlasů v bleskovém prodeji na e-shopu Tomtop a jeho cena je díky tomu snížena na přijatelných 10,69 dolarů.