V posledních letech je společnost Samsung lídrem na trhu smartphonů. A i když je v současné době stále na prvním místě, někteří čínští výrobci se jim snaží šlapat na paty. Tento jihokorejský gigant se tak nemůže zastavit a musí přinášet výkonnější a inovativnější vlajkové modely. Pokud jde o Samsung Galaxy S11, již máme pár zajímavých informací týkající se tohoto telefonu. Objevily se v databázi GeekBench u smartphonu s kódovým označením SM-G986B. Tak se na to pojďme podívat.

Ze screenshotů můžeme vidět, že údajný Samsung Galaxy S11 má skóre v jednojádrovém testu 427 bodů a ve vícejádrovém 2326 bodů. Z pohledu specifikací je tento smartphone vybaven chipsetem Exynos 9830 (Exynos 990) a 12 GB RAM. A samozřejmě na něm běží předinstalovaný systém Android ve verzi 10.

Samsung Galaxy S11 spatřen v Geekbench

Zdá se však, že toto průběžné skóre není ideální ve srovnání s předchozími modely. Myslíme si, že by to mohlo souviset s tím, že Samsung Galaxy S11 je inženýrský prototyp.

Když se vrátíme zpět ke specifikacím, tak někteří analytici předpovídají, že nový Samsung S11 bude poskytovat čtyři verze úložiště, a to o kapacitách 128 GB, 256 GB, 512 GB a 1 TB.

Samsung Galaxy S11 Geekbench

Dalším prodejním tahákem všech modelů Galaxy S byla kamera. Už všichni tušíme, že nadcházející Samsung Galaxy S11 bude vybaven parádním 108MP senzorem. Ten bude schopen natáčet video v 8K @ 30fps. Samsung se také zaměřuje na vývoj mnoha nových funkcí fotoaparátu, včetně nočního intervalového snímání, vertikálního panoramatu, vlastních filtrů a dalších.

No a co se týká data uvedení na trh? Očekává se, že nový telefon bude oficiálně představen ještě před MWC 2020.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.