V posledních letech je společnost Samsung lídrem na trhu smartphonů. A i když je v současné době stále na prvním místě, někteří čínští výrobci se jim snaží šlapat na paty. Tento jihokorejský gigant se tak nemůže zastavit a musí přinášet výkonnější a inovativnější vlajkové modely. Pokud jde o Samsung Galaxy S11, již máme pár zajímavých informací týkající se tohoto telefonu. Objevily se v databázi GeekBench u smartphonu s kódovým označením SM-G986B. Tak se na to pojďme podívat.

Ze screenshotů můžeme vidět, že údajný Samsung Galaxy S11 má skóre v jednojádrovém testu 427 bodů a ve vícejádrovém 2326 bodů. Z pohledu specifikací je tento smartphone vybaven chipsetem Exynos 9830 (Exynos 990) a 12 GB RAM. A samozřejmě na něm běží předinstalovaný systém Android ve verzi 10.

Samsung Galaxy S11 spatřen v Geekbench

Zdá se však, že toto průběžné skóre není ideální ve srovnání s předchozími modely. Myslíme si, že by to mohlo souviset s tím, že Samsung Galaxy S11 je inženýrský prototyp.

Když se vrátíme zpět ke specifikacím, tak někteří analytici předpovídají, že nový Samsung S11 bude poskytovat čtyři verze úložiště, a to o kapacitách 128 GB, 256 GB, 512 GB a 1 TB.

Samsung Galaxy S11 Geekbench

Dalším prodejním tahákem všech modelů Galaxy S byla kamera. Už všichni tušíme, že nadcházející Samsung Galaxy S11 bude vybaven parádním 108MP senzorem. Ten bude schopen natáčet video v 8K @ 30fps. Samsung se také zaměřuje na vývoj mnoha nových funkcí fotoaparátu, včetně nočního intervalového snímání, vertikálního panoramatu, vlastních filtrů a dalších.

No a co se týká data uvedení na trh? Očekává se, že nový telefon bude oficiálně představen ještě před MWC 2020.