Black Friday neboli Černý pátek a následující Cyber Monday jsou dny vyhrazené k bezuzdnému utrácení a pořízení široké škály nových věcí, které možná ani nepotřebujete. To se ale nedá říct o softwarových licencích, protože ty jsou potřeba vždy, tedy pokud hovoříme o těch nejzákladnějších jako je operační systém nebo kancelářský balík. Takže se určitě ledaskomu bude hodit právě akce e-shopu KeysWorld.com na Black Friday, kdy je jejich zboží softwarových klíčů plošně zlevněno o plných 30 % !

Samozřejmě na jejich stránkách nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Battle.netu, případně další věci z obchodů pro XBOX nebo Playstation. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy.

Ale zpět ke zmíněným slevám, protože vše co musíte udělat ke získání 30 % plošné slevy na KeysWorld.com je zadání slevového kupónu KWBF30. Jednoduché milý Watsone. A které nabídky bychom s touto slevou mohli vypíchnout ? Není jich málo, například :

A něco mají na skladě i pro pracující profesionály, takže najdete ve slevě kousky jako Microsoft Visio Professional, Microsoft Project Professional nebo nebo třeba Microsoft Server :

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.