A jsme opět zpátky s dalšími slevami z portálu Ebay a dnes dojde jako vždy na zajímavé kousky z kategorie audio a chytrých nositelností. Takže pokud zrovna hledáte nějaká dobrá bezdrátová sportovní sluchátka nebo třeba nový baťůžek, tak se vám dnešní článek určitě bude zamlouvat. Jak sluchátka Lenovo HE05 nebo sportovní batoh Xiaomi Tianyue jsou kvalitní produkty a určitě stojí za hřích, takže se určitě na nabídky minimálně mrkněte.

Jako první přijdou na přetřes bezdrátová sluchátka Lenovo HE05 se sportovním designem, ohebným krčním mostem s paměťovou linií a magnetickým úchytem, IP5X certifikací s odolností proti potu a vodě, stabilním Bluetooth 5.0 bezdrátovým připojením, vestavěnou 80 mAh kapacitou baterie slibující až 8 hodin provozu, tlačítka na ovládání zvuku, CVC technologii potlačení ruchů pro integrovaný mikrofon a samozřejmě i solidní zvukový přednes sluchátek samotných. K dispozici jsou v bílé, červené nebo černé barvě a seženete je jen za 8.92 dolarů.

Další je pak na pořadu dne něco dalšího od Xiaomi a myslím, že sportovní baťůžek Xiaomi Tianyue jsme na našich stránkách ještě neměli. Jedná se o šikovný malý sportovní batoh z lehkého polyesterového materiálu, který je na víc ještě voděodolný. Kapacita batohu je 13 litrů, takže se vám do něj vejde třeba 14-palcový notebook a spousta dalšího, k čemuž se hodí i slušná sbírka vnitřních kapes. Popruhy jsou podpořeny paměťovou pěnou a samozřejmě jsou plně nastavitelné. Batoh je k dostání v pěti barevných variantách a zaplatíte za něj jen 10.99 dolarů.