V aktuálních dnech se snažíme sbírat co nejvíce informací o nástupci modelu Redmi K20. Na internetu se objevuje vícero uniklých informací ohledně smartphonu Redmi K30, který bude známý také jako Xiaomi Mi 10T, a jak se zdá, na pultech by se mohl objevit ještě před Xiaomi Mi 10, což bude vlajková loď Xiaomi pro příští rok.

Nově jsme se nyní dozvěděli, že se tento model bude moci pochlubit 5G konektivitou. A také 120 Hz displejem s duálním otvorem pro selfie fotoaparát, jako má například Samsung Galaxy S10 +, ve kterém bude umístěna dvojitá přední kamera. A tyto specifikace máme nyní potvrzeny. A aby toho nebylo málo, máme zde i první skutečné fotky Redmi K30.

REDMI K30 – první skutečné fotky

Společnost již oficiálně oznámila, že Redmi K30 bude prvním chytrým telefonem od Redmi s 5G. A obrázek, který doprovázel toto oznámení, potvrdil, že telefon bude mít v displeji zasunutou dvojitou přední kameru. Nyní je tento design potvrzen únikem těchto skutečných fotek, které současně ukazují, že tato vlajková loď Redmi bude mít displej s parádní obnovovací frekvencí 120 Hz.

Fotky, které vidíte výše ukazují, že na telefonu běží MIUI 11. Zařízení je označeno jako Redmi K30. Druhá fotka pak potvrzuje specifikaci frekvence displeje. A u ní bude možnost střídat obnovovací frekvenci displeje mezi 60 Hz a 120 Hz.

Bez zajímavost není ani poslední fotka tohoto mobilu. A to proto, že ukazuje většinu vlastností smartphonu. Například je zde zmíněn rozměr displeje 154 x 70 mm. Nebo rozlišení, které bude FullHD+ 2400 x 1080, což vede k hustotě 392 ppi.

Redmi K30

Kromě toho v tomto technickém listu můžeme vidět GPU Adreno 618. V současné době je tento grafický čip pouze ve dvou procesorech. Je tedy zcela logické se domnívat, že Redmi K30 bude mít pod kapotou CPU Qualcomm Snapdragon 730 nebo Snapdragon 730G.

Očekáváme, že se tohoto telefonu dočkáme v prvním čtvrtletí příštího roku.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.