Huawei nemá za sebou nejlepší rok, minimálně pokud jde o vztahy s Googlem. Zákaz a neexistence obchodních dohod těžce zkomplikovaly situaci společnosti. Čínský gigant však pokračuje v aktualizaci svých zařízení na nejnovější verzi Androidu (EMUI 10), jako by se nic nestalo. Před několika dny jsme dozvěděli o aktualizaci Honor 20 a V20, tentokrát Huawei napnul svou pozornost na telefony střední třídy.

Pokud máte Honor 8X, Honor 10, Honor V10 nebo Huawei Nova 4, máte štěstí. Verze EMUI 10 beta právě dosáhla na některé z verzí těchto zařízení a postupně je na ně uvolňována aktualizace.

HONOR 8X, HONOR 10, HONOR V10 a HUAWEI NOVA 4 aktualizovány na ANDROID 10 BETA

Jak informovali na Huawei Central, přední čínská značka na světě se rozhodla rozšířit EMUI 10 na čtyři nové modely. Honor 8X, Honor 10, Honor V10 a Huawei Nova 4 tedy nově budou využívat novinek z Android 10 díky nejnovější beta verzi EMUI 10. Tato čtyři zařízení tak začaly dostávat nové aktualizace.

Nyní se více než kdy jindy stala důvěra zákazníků ve značku jednou z priorit společnosti Huawei, která se aktuálně snaží se společností Google dohodnout na integraci jejích aplikací a služeb do nového Mate 30. Tím, že je Huawei z GMS vyloučena, včasné aktualizace na nejnovější verze jsou pro ně velmi důležité.

Aktuálně je tato nová beta verze dostupná pouze v Číně. Ale jak je zvykem a dobrou tradicí, v příštích dnech se rozšíří i do dalších zemí tak, aby ji obdržely modely Honor 8X, Honor 10, Honor V10 a Huawei Nova 4 po celém světě. Mějte ale na paměti, že pro přístup k nové verzi systému na vašich Honor nebo Huawei telefonech, je nutné do zařízení nainstalovat aplikaci Huawei Beta.

Časový harmonogram EMUI 10:

Registrace budou otevřeny od 20. listopadu do 27. listopadu 2019. Po registraci pak Huawei brzy odešle testovací verzi EMUI 10.0. Následně pak, po interní betě, zahájí Huawei také registraci pro veřejnou beta verzi s daleko více testery.

A zde je seznam modelů, které jsou připraveny pro EMUI 10.0.

Honor 8X:
JSN-AL00
JSN-AL00a
JSN-TL00

Honor 10:

COL-AL10
COL-TL10

Honor V10:

BKL-AL20
BKL-AL00
BKL-TL10

Huawei Nova 4:

VCE-AL00
VCE-TL00

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.