Ani dnes vás nemůžeme ochudit o dávku zajímavých a samozřejmě hlavně levných gadgetů a vychytávek z hlubin nákupního portálu Ebay. Zaměříme se jako vždy čistě na produkty čínské provenience, ostatně k tomu tu pro vás právě jsme. Dnes si vezmeme na paškál dva kousky z tamní nabídky. Prvním z nich je Xiaomi pumpa na kolo a tím druhým jsou chytré hodinky Microwear L9.

Xiaomi pumpa na kolo

Portfolio ekosystému společnosti Xiaomi je na tolik obsáhlé, že si v něm snad každý najde to své. Pokud i přesto, že je cyklistická sezóna u konce, sháníte nějakou praktickou pumpičku, mohla by se vám hodit Xiaomi pumpa na kolo. Je to totiž malý, skladný a kompaktní kompresor s LED displejem. Má v sobě vestavěnou baterii s kapacitou 2000 mAh a dosáhne tlaku až 150 PSI. To by mělo stačit jak pro nafukování pneumatik, ale třeba i míčů.

Podle výrobce by pumpa měla zvládnou dofouknout i kola automobilů nebo motorek aniž by se přehřála. Kromě samotného nafukování může Xiaomi pumpa posloužit i pro zjištění aktuálního tlaku v pneumatikách, kdy se jeho hodnota zobrazí na LED displeji. Ten je podsvícený, takže pumpu lze používat i v noci nebo za špatného světla. Nabíjení pumpy probíhá přes USB a trvá necelé 3 hodiny. Rozměry zařízení jsou 124×71×45,3 mm při hmotnosti 370 gramů. Xiaomi pumpu můžete na Ebay právě teď pořídit za 45,79 dolarů.

Hodinky Microwear L9

Chytré hodinky Microwear L9 jsou prostě takovou klasikou za rozumnou cenu. Mají sportovní design, ale ostudu s nimi neuděláte ani v kanceláři. Tělo hodinek je vyrobenu z hliníkové slitiny, IPS displej je kruhový s úhlopříčkou 1,3 palce a rozlišením 240×240 pixelů. Nechybí ani certifikace IP68. Samozřejmostí jsou i fitness funkce jako je chůze, běh, jízda na koni, plavání, basketbal a mnoho dalších. A nesmíme zapomenout ani na klasiku v podobě monitoringu tlaku, okysličení krve, spánku nebo budíku, notifikací a dalších. Microwear L9 podporují Bluetooth 4.0, mají 64 KB RAM a 512 KB interního úložiště. Baterie má kapacitu 300 mAh a výrobce slibuje výdrž 5 až 10 dnů při běžném používání. Hodinky jsou nyní v akci na Ebay za 27,59 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.