Listopad je pro nakupování na čínských internetových obchodech dobou zaslíbenou, protože jen co opadne šílenství ze Singles Day, tak aby se člověk už pomalu začal připravovat na Black Friday. To je samozřejmě další milník pro utrácení spousty peněz a obchodníci z něho také těží v lákání zákazníků. A zbrojit už začínají s malým předstihem, takže pro vás dnes máme malý pohled do kuchyně oblíbeného e-shopu Geekbuying, ať máte lepší představu, co se na vás chystá.

Základním stavebním kamenem každé velké slevové akce jsou samozřejmě kupóny a tady se Geekbuying v přípravách slušně rozjeli. I když spousta hlavních kupónů už je dopředu rozebraná, tak ještě pořád můžete urvat některé $20, $3 nebo $1 kousky. Dále pak jsou v nabídce časově a kusově velmi omezené vybrané produkty, které jsou obvykle pryč velmi rychle. Ale z momentálně aktuálních se třeba šance na Xiaomi 64 GB USB flash disk za 2 dolary poměrně vyjímala. Tak proč to nezkusit.

Bleskové prodeje jsou pak hezky pečlivě rozděleny do jednotlivých kategorií, aby se zákazník v záplavě produktů jednoduše neztratil. A protože chytrá domácnost momentálně „letí“, tak určitě doporučuji k podívání kategorii Smart Home pro některé velmi zajímavé gadgety. Ale nezapomnělo se ani na klasické telefony, laptopy a doplňky, takže se tam najdou lákavé kousky jako je třeba notebook Vorke s Intel i7 procesorem jen za 409.99 dolarů (navíc z německého skladu), nebo třeba 512 GB SSD přenosný disk STmagic jen za 59.99 dolarů. Tak co vy na to, mrknete na Black Friday akce na Geekbuying ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.