Poslední chytrý náramek společnosti Xiaomi byl představen nedávno, ale výrobce v rámci hesla „náramků není nikdy dost“ zřejmě chystá další kousek. Měl by mít obchodní název Xiaomi Mi Band 3i. Alespoň bychom si to mohli tipnout podle oznámení na twitterovém účtu indické pobočky Xiaomi. Příspěvek byl především vydán na podporu maratonu RunWhitMi, který se poběží v indickém Bengaluru 1. prosince/decembra. Jedním z hlavních organizátorů tohoto běhu je společnost Xiaomi.

Na twitterovém postu upoutá pozornost i slogan „Goog thiiings come to those who run!“, tedy volně přeloženo „dobré nápady dostávají ti, kteří běží“. Právě 3 malá písmenka i by mohla předeslat modelové označení náramku, tedy 3i. Navíc vítězové maratonu budou odměněni kromě dobrého pocitu z pohybu i chytrým náramkem, v tomto případě tedy Xiaomi Mi Band 3i. Přestože by měl být náramek představen už zítra, jeho specifikace drží Xiaomi pod pokličkou. Ovšem podle „i“ v označení můžeme tipnout, že jeho výbava bude tak někde na půl cesty mezi loňským modelem Band 3 a letošní verzí Band 4. Stejně tak by na tom měl být náramek i s cenou, prostě někde uprostřed mezi loňským a letošním Mi Bandem.

A pokud by tomu mělo být tak, připomeňme, že letošní Mi Band 4 má barevný AMOLED 0,95 palcový displej s rozlišením 240×120 pixelů, vodotěsnost 5ATM a baterii s kapacitou 135 mAh. Oproti loňské generaci je obrazovka zhruba o 39,9% větší, je chráněna tvrzeným sklem a má až 60 různých barevných motivů. Navíc má letošní verze také vylepšený šestiosý senzor se šesti sportovními režimy, kdy lze data sledovat v reálném čase. Senzor dokonce rozezná plavecký styl. Najdeme zde i podporu asistenta Xiao AI, kterého lze využít pro ovládání produktů Xiaomi IoT. Kolik z těchto funkcí a specifikací dostane i chystaný náramek Xiaomi Mi Band 3i těžko odhadnout. Vše se ale dozvíme už za pár hodin.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.