Záběr produktů čínských Xiaomi je vskutku gigantický a v podstatě není problém si vybavit domácnost skoro jen jejich produkty, i když na to musíte žít v Číně. Nedávno jsme se od nich dočkali velmi zajímavého přírůstku do kategorie produktů osobní péče a 3D elektrický holící strojek Enchén BlackStone z crowdfundingu Youpin rozhodně stál za pozornost. Nová vylepšená verze Enchén BlackStone 3 je pak logicky ještě zajímavější a na e-shopu Cafago se dá také sehnat za velmi zajímavou cenu v bleskových prodejích

Xiaomi Enchén BlackStone 3 v mnoha ohledech navazuje na svého předchůdce a tak se opět dočkáte elektrického holítka se třemi holícími hlavami s dvojitými kruhy břitů pro perfektní oholení. Navíc pak dostanete chytrá ESM holící systém, který zabraňuje zatrhávání vousů, výkonný 5W motorek s nízkou hlučností jen 67 dB, plně voděodolnou IPX7 konstrukci, podporu mokrého i suchého holení, výdrž baterie až 150 minut, nabíjení skrze USB Type-C port, displej ukazující stav nabití nebo cestovní zámek strojku.

A momentálně je k mání v bleskových prodejích na e-shopu Cafago jen za 18.21 euro, samozřejmě jako vždy s dopravou zdarma. Akce platí do konce listopadu, takže pokud toužíte po výborném holícím strojku od vašich oblíbených číňanů, tak je tento kousek od Xiaomi jasnou volbou.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.