Ani dnes vás neochudíme o nějaké ty nabídky zlevněných čínských produktů a zaostříme na dvojici zajímavých kousků přímo z portálu Ebay. Takže pokud hledáte už teď něco zajímavého a levného jako dárek pod vánoční stromek, možná by vás náš dnešní výběr mohl zaujmout. Ve slevách je dnes totiž sada aku šroubováků z ekosystému Xiaomi. A nezapomeneme ani na dámy, pro které tu máme vakuový čistič pleti. Tak vzhůru na to.

Začneme rovnou šikovným pomocníkem nejen pro domácí kutily a tím je sada aku šroubováků z ekosystému Xiaomi. S touto velkou sadou si plně vystačíte při drobných opravách téměř čehokoli. Pomocí velmi přesného šroubováku a také osmnácti náhradních bitů lze povolit nebo přitáhnout různě velké šrouby u malých až středně velkých zařízení jako jsou například stolní počítače, telefony, herní konzole, počítačové periferie nebo i elektronické hračky. Šroubovák pohání dvě vyměnitelné AAA baterie, ale samozřejmě jej lze použít jako běžný manuální šroubovák. Tělo samotného šroubováku je vyrobeno z pevné hliníkové slitiny a díky samosvorné hlavě lze bity jednoduše upevnit a případně vyměnit. Na Ebay je tato sada pro domácí kutily aktuálně nabízena za přijatelných 15,59 dolarů.

Druhým produktem, na který se dnes na Ebay podíváme je vakuový čistič pleti. I ten se může dobře hodit těm, kteří chtějí pořádně vyčistit póry na obličeji nebo dekoltu, odstranit černé tečky, odumřelé kožní buňky nebo akné. Pravidelné používání také zlepšuje prokrvení pokožky obličeje a zmenšuje jemné vrásky. Tento čistič je domácím kosmetickým nástrojem s mnoha funkcemi a šesti nástavci různých velikostí pro různé použití. Lze nastavit tři úrovně sání pro různé typy pleti. Vakuový čistič je vyroben z kvalitního ABS materiálu, který nedráždí ani velmi citlivou pleť. Baterie má kapacitu 400 mAh a její nabíjení probíhá přes USB. Zařízení lze nabíjet i během používání. Vakuový čistič pleti nyní pořídíte na Ebay jen za 6,75 dolarů.