Druhé generace chytrých hodinek Honor Watch Magic 2 se dočkáme už 26. listopadu na oficiální představovačce v čínském Pekingu, kde se mimo jiné také poprvé ukáže duo telefonů Honor V30 a V30 Pro. A když máme přesně týden do této akce, tak se sluší tyto nové „cibule“ také ukázat na prvních reálných fotografiích. A musíme říct, že hodinky vypadají velmi stylově a rozhodně se budou na našich zápěstích opravdu vyjímat.

V porovnání s první generací bychom se neměli dočkat přehnaných změn ani v designu, na první pohled vypadají rámečky hodinek o trochu užší a nevystupují tolik do prostoru. Takže půjde o lehký ústup od konceptu vzhledu „klasických“ hodinek, ale dnes už na to dá asi jen málokdo. Barevně se tentokrát Honor rozhodli dát šanci vždy slušivé černé a kromě těla hodinek tuto barvu použili i na pásek samotný který vypadá materiálem na kůži. Jediný designový výstřelek je tak červený proužek na korunce tlačítka, přece jen kompletně černá by byla asi příliš depresivní.

O použitém hardwaru zatím nejsou k dispozici vůbec žádné informace a tak se musíme spokojit jen s obecným očekáváním speciálního hodinkového procesoru Kirin A1 od mateřského Huawei. Jako obvykle budou Honor Watch Magic 2 soupeřit v bratrovražedném boji s kousky od Huawei a pokud vše dopadne jako v minulosti, tak by opět mohli bodovat cenou. A podle zasvěcených by u tohoto modelu mělo dojít i na globální dostupnost, takže se už pomalu můžeme začít těšit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.