Je tady Black Friday na Huawei.cz. Huawei spustil od pondělí na svém e-shopu nabídku Black Friday. Dvoutýdenní akce se sloganem „Vidíš to černě?“, ve které mohou zákazníci pořídit prémiové produkty Huawei, potrvá až do 1. prosince.

Kromě výrazných slev se mohou návštěvníci e-shopu těšit i na dárky k nákupu. Největším lákadlem je především loňská vlajková loď Huawei Mate 20 Pro za 12 999 Kč (naši video recenzi, která akcentovala především sílu fotoaparátů, jste si mohli prohlédnout zde), ke které zdarma dostanou tablet Huawei MediaPad T3 7. Zajímavé je i trio produktů Huawei MateBook D s batohem a bluetooth myší za 16 999 Kč.

Zákazníci jistě ocení také smartphone Huawei P20 s dárkem v podobě chytré váhy, a to za cenu 7 999 Kč. Obě generace chytrých hodinek Huawei Watch GT jsou k dostání se slevou, k letošní verzi navíc Huawei přidá další řemínky jako dárek.

Black Friday na Huawei

Každý nový telefon, který není součástí nabídky Black Friday, doplní Huawei o ochranné pouzdro, vybrané příslušenství pak nabídne se slevou 50 %.

Nabídka se obmění příští týden. Od 25. listopadu 2019 koupí zákazníci Huawei P30 Pro s pouzdrem s krystaly Swarovski, které je horkou novinkou na e-shopu. Těšit se mohou i na HUAWEI P20 lite, či Y6 prime 2018.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.