Metlou a požehnáním dnešního světa jsou sociální sítě a všeobecné sdílení životních mouder a neodolatelně irrelevantních příspěvků Doba pokročila a tak jsme se od psaných blogů posunuli k video vlogům, protože uhrovatý obličej našich oblíbených YouTube celebrit prostě lépe vyzní přímo na obrazovce. A právě pro jednoduché snímání vlogových videí pro vás dnes máme šikovný ruční gimbal FeiyuTech VLOG Pocket z nabídky e-shopu Tomtop s nezbytným slevovým kupónem. Samozřejmě nemusíte patřit k profesionálním „špinilům“ digitálního prostoru a gimbal také velmi dobře poslouží i pro domácí a cestovní potřeby na snímání stabilizovaného videa a nabídne i spousta doprovodných funkcí.

Gimbal FeiyuTech VLOG Pocket je navíc velmi kompaktní a díky skládacímu designu se vám skoro vejde i do kapsy. S váhou 272 g patří k těm lehčím na trhu, ale zvládne nést tíhu až 240 g telefonu. Ovládání je vskutku triviální, vše je automaticky vyrovnáno a změny režimu nastojato / naležato jsou jen jedním tlačítkem. Gimbal  podporuje automaticky hned integrované fotoaparáty telefonů, takže bude fungovat i bez připojené speciální aplikace. S tou ale samozřejmě získáte mnohem lepší kontrolu nad snímáním a i tunu šikovných funkcí a vychytávek. Ať už jde o inteligentní sledování tváře nebo objektu pomocí integrované AI, zachycení světelných efektů, time lapse nebo filmový Hitchcock Dolly Zoom. Vestavěná 1300 mAh baterie by měla dostačovat až na 14 hodin snímání, takže si na jedno nabití užijete dostatek vlogovací zábavy.

V nabídce e-shopu Tomtop je navíc ruční gimbal FeiyuTech VLOG Pocket momentálně jen za 59.99 dolarů, tedy pokud využijete náš speciální slevový kupón TTD7187. To je vzhledem k oficiální ceně velmi solidní částka, takže už nic tak nebrání vašemu rozmachu na vlogové scéně.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.