Domácí doplňky od Xiaomi už se u nás dávno zabydlely a kromě různých světel, vysavačů a dalších k nim patří i poměrně obsáhlá skupina zaměřená na osobní hygienu. A do této kategorie samozřejmě patří i péče o chrup, takže pro vás dnes máme jednu akci z e-shopu Cafago, kde je k mání výborný elektrický sonický kartáček Xiaomi Mijia T300. A protože jde o nabídku z bleskových prodejů, tak za něj ani nezaplatíte moc peněz.

Xiaomi Mijia Sonic Electric Toothbrush T300 (jak zní plný název) je ideální volbou pro chytrou péči o váš zářivý chrup. Může nabídnout vysoko-vibrační motorek s až 31000 vibracemi za minutu, voděodolnou certifikaci IPX7, USB Type-C nabíjecí port a výdrž až 25 dní na jedno nabit díky vestavěné 700 mAh kapacitě baterie. Dále pak vylepšené štětiny kartáčku bez použití základového kovu, dva speciální režimy užívání (Standard mód a Soft mód) a další vymoženosti k vaší plné spokojenosti.

Na e-shopu Cafago je pak elektrický zubní kartáček Xiaomi Mijia T300 momentálně v akci a cena spadla v bleskových prodejích až na 20.58 euro. Platí až do konce listopadu a samozřejmě máte jako vždy i dopravu zdarma z čínského skladu. Takže pokud si chcete čistit zuby hezky moderně a pomocí chytrého gadgetu od své oblíbené firmy, tak máte možnost.