Pohled na nabídku produktů značky Xiaomi vás vždy překvapí, protože je v podstatě víc než jisté, že narazíte na nějaký výrobek, o kterém jste neměli ani tušení že existuje. A často se jedná o příjemné překvapení, protože v Xiaomi mají obecně nos na kousky solidní kvality za velmi rozumné ceny. Dnes jsme tak pro vás kápli na zajímavý multifunkční osvěžovač a zvlhčovač vzduchu Xiaomi HL Mini Air. Ten je navíc aktuálně v bleskovém prodeji na e-shopu Cafago za dobrou cenu.

Xiaomi HL Mini Air je malé zařízení, které se bude vyjímat na nočním stolku kdejakého fajnšmekra. A nejen tam. Svým čistým a jednoduchým designem dobře zapadne třeba i do kanceláře nebo obývacího pokoje. Navíc tento malý gadget zvládne hned trojici funkcí. Postará se nejen o příjemnou vůni jako aroma difuzér, ale zastane i práci zvlhčovače vzduchu a zastoupí i malou noční lampičku. Vyroben je z kombinace ABS + PP materiálů s protiskluzovou podložkou, přičemž ho samozřejmě můžete jednoduše dobít pomocí USB portu.

Zásobník vody má obsah 120 mililitrů. Ve chvíli, kdy je nádržka prázdná červené světlo upozorní na nedostatek vody. Rozměry tohoto zařízení jsou zhruba 120×98×98 milimetrů při hmotnosti 360 gramů. Je tedy malý a snadno přenosný. Snadné je také ovládání osvěžovače, kdy stačí stisknout jediné tlačítko. Xiaomi HL Mini Air je právě teď v bleskovém prodeji na e-shopu Cafago za zajímavou cenu 15,66 euro. Nabídka za tuto cenu je však omezena počtem kusů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.