Stávající trh je doslova nacpán různými chytrými náramky, fitness doplňky a chytrými hodinkami. Ti, kteří chtějí nebo potřebují sledovat svou sportovní aktivitu a nebo jen potřebují mít pravidelné údaje o svém tepu a tlaku, mají rozhodně z čeho vybírat. Pokud mezi takové uživatele nositelností patříte a zrovna hledáte hodinky, které výše uvedené splňují a ještě k tomu je pořídíte za dobrou cenu, můžete zamířit na Geekbuying a omrknout hodinky Makibes E38.

Makibes E38 jsou chytré hodinky sportovního střihu s 1,22 palcovým kruhovým dotykovým IPS displejem. Mají také certifikaci IP67, takže by měly odolat dešti nebo stříkající vodě. Baterie má kapacitu 175 mAh a výrobce uvádí, že by měla vydržet na jedno nabití až 7 dní běžného používání nebo 30 dní v pohotovostním režimu. Díky procesoru NRF52832 a také Bluetooth 4.0 lze hodinky snadno spárovat s telefonem. Kapacita pamětí je 512 KB RAM a 64 KB interní paměti. Chronometr je kompatibilní jak se systémem Android 4.4 a vyšším, tak i s iOS 9.0 a vyšším.

Samozřejmě nechybí ani již klasické funkce jako je monitoring tepu, tlaku a spánku, různé notifikace a krokoměr. Dále také upozornění na dodržování pitného režimu a monitoring spálených kalorií. Najdeme zde také několik sportovních režimů včetně běhu nebo jízdy na kole. Chytré hodinky Makibes E38 jsou nyní v prodeji na e-shopu Geekbuying za 25,99 dolarů. Když však použijete náš slevový kupón ve tvaru 40NCOEOW cena spadne na 22,99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.