Stávající trh je doslova nacpán různými chytrými náramky, fitness doplňky a chytrými hodinkami. Ti, kteří chtějí nebo potřebují sledovat svou sportovní aktivitu a nebo jen potřebují mít pravidelné údaje o svém tepu a tlaku, mají rozhodně z čeho vybírat. Pokud mezi takové uživatele nositelností patříte a zrovna hledáte hodinky, které výše uvedené splňují a ještě k tomu je pořídíte za dobrou cenu, můžete zamířit na Geekbuying a omrknout hodinky Makibes E38.

Makibes E38 jsou chytré hodinky sportovního střihu s 1,22 palcovým kruhovým dotykovým IPS displejem. Mají také certifikaci IP67, takže by měly odolat dešti nebo stříkající vodě. Baterie má kapacitu 175 mAh a výrobce uvádí, že by měla vydržet na jedno nabití až 7 dní běžného používání nebo 30 dní v pohotovostním režimu. Díky procesoru NRF52832 a také Bluetooth 4.0 lze hodinky snadno spárovat s telefonem. Kapacita pamětí je 512 KB RAM a 64 KB interní paměti. Chronometr je kompatibilní jak se systémem Android 4.4 a vyšším, tak i s iOS 9.0 a vyšším.

Samozřejmě nechybí ani již klasické funkce jako je monitoring tepu, tlaku a spánku, různé notifikace a krokoměr. Dále také upozornění na dodržování pitného režimu a monitoring spálených kalorií. Najdeme zde také několik sportovních režimů včetně běhu nebo jízdy na kole. Chytré hodinky Makibes E38 jsou nyní v prodeji na e-shopu Geekbuying za 25,99 dolarů. Když však použijete náš slevový kupón ve tvaru 40NCOEOW cena spadne na 22,99 dolarů.