Záběr produktů čínských Xiaomi je vskutku gigantický a v podstatě není problém si vybavit domácnost skoro jen jejich produkty, i když na to musíte žít v Číně. Nedávno jsme se od nich dočkali velmi zajímavého přírůstku do kategorie produktů osobní péče a 3D elektrický holící strojek Enchén BlackStone z crowdfundingu Youpin rozhodně stál za pozornost. Nová vylepšená verze Enchén BlackStone 3 je pak logicky ještě zajímavější a na Ebay se dá také sehnat za velmi zajímavou cenu.

Xiaomi Enchén BlackStone 3 v mnoha ohledech navazuje na svého předchůdce a tak se opět dočkáte elektrického holítka se třemi holícími hlavami s dvojitými kruhy břitů pro perfektní oholení. Navíc pak dostanete chytrá ESM holící systém, který zabraňuje zatrhávání vousů, výkonný 5W motorek s nízkou hlučností jen 67 dB, plně voděodolnou IPX7 konstrukci, podporu mokrého i suchého holení, výdrž baterie až 150 minut, nabíjení skrze USB Type-C port, displej ukazující stav nabití nebo cestovní zámek strojku. To vše jen za 20.39 dolarů, což za komplexní péči o váš vous není rozhodně mnoho.

A z hlubin Ebay jsme dnes vykopali i druhý zajímavý kousek, aby se holící strojek necítil tak sám. Zabrousíme do kategori TV boxů, kde je model Q Plus k mání za velice slušné peníze a solidní parametry. Díky kombinaci procesoru Allwinner H6, 4 GB RAM a 32 GB / 64 GB vnitřní paměti zvládne až 6K rozlišení se 30 fps a podporou kodeku H.265. Nezapomnělo se ani na HDR, CEC a HDCP 2.2, stejně jako USB 3.0 port, 100M LAN port, 2.4 GHz Wi-Fi. Ale to nejlepší přijde až s cenou, protože základní 32 GB verze je k mání jen za 29.64 dolarů a lepší 64 GB varianta pak za 33.33 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.