3D tiskárny značky Creality nejsou na našich stránkách žádnými nováčky a měli jsme možnost jich v nabídkách rozličných e-shopů představit už celou řadu. Jejich popularitě se nelze moc divit, protože se jedná o kvalitní kusy za velmi solidní ceny a to je přesně kategorie na kterou zákazník shánějící domácí tiskárnu slyší. Dnes pro vás premiérově máme lehce upravený a vylepšený model Ender 3X z nabídky e-shopu Tomtop a opět je k dispozici dodání z německého skladu, takže bez nejmenších problémů a doplatků.

Creality Ender 3X vychází v drtivé většině parametrů ze základního modelu Ender 3, takže se opět dočkáme velkých rozměry 220 x 220 x 250 mm tiskové plochy, trysky MK-10, lineárního V-slot uchycení rámu, dvojité ochrany zdroje, navázání tisku při přerušení nebo široké podpora 1.75mm tiskových strun (filamentů) z materiálu jako PLA, ABS nebo TPU. Nová verze pak má výhody údajně tiššího provozu, většího počtu tryskových trubic a hlavně pracovní desky z tvrzeného skla, která má mnoho výhod. A v akci na e-shopu Tomtop zaplatíte jen 159.99 dolarů se slevovým kupónem KLDCTT, jak už bylo navíc zmíněno, tak přímo z německého skladu.

Nákupní šílenství na Singles Day 11.11 už je také na Tomtopu pasé, ale zůstaly po něm i zajímavé dovětky, jako jsou třeba seznamy nejprodávanějších produktů, kde se třeba ledaskdo inspiruje. Za zmínku stojí i další doplňkové akce, jako jsou třeba nabídky 3 produktů z nabídky za 9.99, 19.99 nebo 59.99 dolarů a spousta dalších. Takže se navzdory konci akcí Singles Day na stránky Tomtop vyplatí aspoň podívat, protože nákupy čínských gadgetů jsou přece zábavou celoroční.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.