Znovu jsme, jak je naším zvykem, zapátrali v hlubinách čínských e-shopů a vybrali něco, co by se vám třeba mohlo hodit. Tentokrát jsou to hned dva produkty, které spolu tak trochu souvisí a jsou jako dělané pro podzimní sychravé počasí. Prvním z nich je stolní zvlhčovač vzduchu a tím druhým malý, přenosný teplovzdušný ventilátor. Oba produkty jsou zalistovány na e-shopu Geekbuying. Mají dobrou cenu, kterou výrazně vylepší naše slevové kupóny.

Stolní zvlhčovač vzduchu

Tento malý, lehký a přenosný pomocník se může hodit jak domů, tak třeba i do kanceláře, protože nezabere opravdu skoro žádné místo. Doslova se vejde do dlaní. Jeho design je sice trochu infantilní, ale milovníci koček by jej mohli ocenit. Navíc tento stolní zvlhčovač vzduchu svítí, takže by mohl posloužit například v dětském pokoji jako noční lampička.

Jeho provoz je velmi tichý a nepřesáhne 30 decibelů. Nabíjení přes USB je jednoduché a díky němu můžete zvlhčovač nabíjet třeba ze stolního počítače. Zásobník vody má obsah 300 mililitrů a pokud do vody přidáte nějaký aromatický olej, lze zvlhčovač využívat také jako aroma lampu. A protože velikost zařízení je jen 88×88×142 mm při hmotnosti 155 gramů, můžete jej snadno přibalit do kufru a využít i na cestách. Na e-shopu Geekbuying je nabízen za 11,99 dolarů, ovšem pokud použijete náš slevový kupón ve tvaru HUMID1113 cena spadne na příjemných 9,99 dolarů.

Přenosný teplovzdušný ventilátor

Dalším produktem je teplovzdušný ventilátor, který by možná mohl nahradit velké elektrické přímotopy. A to zejména proto, že je malý, skladný a snadno přenosný. Lze jej tedy opět, podobně jako zvlhčovač vzduchu, použít skutečně kdekoli, doma, v práci i na cestách. Je vybaven keramickým topným tělesem, které má vysokou teplotní odolnost. Je navíc i bezpečné, protože když je ohřívač nakloněn pod úhlem 30 stupňů a teplota je příliš vysoká, zařízení se automaticky vypne.

Samozřejmostí je tu i možnost dálkového ovládání. Pokud si tedy budete přitápět například v ložnici, nemusíte vůbec vstávat z postele a ze vzdálenosti až 5 metrů si pohodlně nastavit teplotu, nebo ohřívač vypnout. K dispozici je 18 teplotních režimů a dvě nastavení pro ventilaci vzduchu. Teplotu lze nastavit od 15°C do 32°C. Tento elektrický teplovzdušný ventilátor je nyní na Geekbuying nabízen za 41,99 dolarů. Při použití slevového kupónu ve tvaru HEAT1113 ovšem zaplatíte jen 25,99 dolarů.