Asi není třeba připomínat, že značka Honor pro nás chystá sérii dvou telefonů, jmenovitě Honor V30 a V30 Pro. Budou oficiálně představeny 26. listopadu/novembra a mělo by jít o přístroje se solidní výbavou. V případě Pro verze i s podporou 5G sítí. Mezi parametry, které jsou už v podstatě potvrzeny patří například procesor Kirin 990 nebo podpora rychlého nabíjení. Mezi zmiňovanými specifikacemi byl i trojitý fotoaparát u verze V30 s fotoaparát se čtyřmi snímači u V30 Pro.

Foto výbava by měla obsahovat i senzor s rozlišením 60 MPix, ale to zatím není potvrzeno. Nicméně na oficiálním Weibo účtu značky se ještě před uvedením telefonů řady Honor V30 objevil snímek, který byl údajně pořízen zadním fotoaparátem modelu V30. Prý je čím se pochlubit, protože fotka byla vyfocena pomocí jakési foto technologie, kterou vyvinul Honor a svou premiéru odehraje právě u řady V30. Fotka na Weibo však není v plném rozlišení, takže je těžko odpovědně posuzovat kvalitu snímku. Zdá se však být bez šumu, s dobře prokreslenými detaily a věrnou barevností.

Foto výbava a další parametry

Je však jisté, bez ohledu na tento první ukázkový snímek, že foto výbava obou modelů řady V30 bude velmi dobrá. Kromě primárního 60 Mpix snímače bychom zde mohli najít i širokoúhlý 16 MPix objektiv a 2 MPix senzor pro focení makro fotek a eventuálně i ToF senzor. Můžeme očekávat i dnes už téměř nezbytný režim pro noční focení, novou foto technologii a určitě i další nové funkce a režimy. Rozlišení přední kamery zatím není známo. Ví se jen, že bude uložena v případě standardní verze v „díře“. U Pro verze pak v oválném děrovaném modulu, protože by selfie kamera měla být duální.  K dalším parametrům, které bychom mohli u telefonů očekávat patří kromě Kirinu 990 i baterie s kapacitou 4000 mAh a 4200 mAh, rychlé nabíjení s výkonem 22,5 W a 40 W.  Pokud výrobce přidá i bezdrátové nabíjení, dočkáme se jej zřejmě jen u modelu V30 Pro.