I když už jsou slevová šílenství 11.11 na Singles Day z větší části za námi, tak zdaleka není důvod smutnit, protože už se na nás chystá další zásadní nákupní den. Ano, jedná se o Black Friday a slevy v podstatě navazují na Singles Day, takže zákazník se nestačí divit. Někteří prodejci navíc netroškaří a raději vyhlásí Black Month, aby mohli slevy nabídnout po celý měsíc. Takže třeba na Goodoffer24 máte možnost od 12. listopadu až do 1. prosince najít celou řádku slev na softwarové klíče.

A pro začátek odstartujeme hned s pořádně tučným slevovým kupónem JGBF30, který vám garantuje hezky kulatou 30 % slevu na následující produkty.

Zdá se vám to pořád ještě málo ? Potom můžeme ještě přitopit pod kotlem s dalším slevovým kódem JGBF35, který slevy ještě zvýší na 35 % pro několik kousků níže.

A internetový obchod GoodOffer24 se snaží i v oblasti zákaznické podpory, takže se určitě nejedná jen o prodej z pofidérních rezerv. Obchod nabízí plnou garanci funkčnosti prodávaných softwarových klíčů a roční servisní záruku na případné problémy. K dispozici je 24/7 zákaznická online linka, takže se jednoduše dovoláte pomoci v případě nějakých problémů. Kromě plateb pomocí klasických kreditních a debetních karet lze navíc zvolit i Paypal, což potěší i chorobně opatrné tvory mezi námi.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.