Elektrické koloběžky už se zabydlely na našich ulicích a stávají se velmi populárními, tedy pokud si odmyslíme šílené nápady se sdílenými kousky zamořujícími centra měst. Ale v dnešní době není problém si koloběžku pořídit klidně i na vlastní pěst, protože třeba modely značky KUGOO patří mezi kvalitní a zároveň cenově dostupné. Dnes pro vám máme další várku slevových kupónů na jejich modely z nabídky e-shopu Geekbuying včetně extra bonusů.

Nejlevnější v nabídce modelů je koloběžka s označením Kugoo S1. Je vybavena silným 350 W motorkem, díky kterému zvládne maximální rychlost až 30 km/h s dojezdem kolem 30 kilometrů na jedno nabití. Nosnost je 120 kg živé váhy a díky nastavitelným řidítkům se hodí pro různě vysoké jezdce. Koloběžka je samozřejmě skládací a s váhou 11 kg je i jednoduše přenosná. Potěší i LCD displej na řidítkách se všemi základními informacemi. Základní verze je k mání za 255.99 dolarů s kupónem GKB214S, nebo si ji pořiďte s přibaleným chytrým náramkem Xiaomi Mi Band 4 za 285.99 dolarů s kupónem GKB236S.

Dalším kouskem v koloběžkové nabídce je model Kugoo S1 Pro. Jak označení Pro napovídá, jde o vylepšenou verzi základního modelu. Kugoo S1 Pro disponuje stejným 350 W motorem jako základní model a stejně tak dosahuje rychlosti až 30 km/h a dojezdu na jedno nabití kolem 30 km. Může se však pochlubit lepšími pneumatikami s kvalitnějšími tlumiči, protiskluzovým stupátkem a lepší 7,5 Ah baterií. Bonusem jsou také dvě nová reflexní světla na řidítkách. Samotná koloběžka je s kupónem GKB224S za 322.99 dolarů, v balení s Xiaomi Mi Band 4 v bleskových prodejích za 342.99 dolarů, nebo v balení se sluchátky Redmi AirDots s kupónem GKB184S za 349.99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.