Létání s dronem už nějaký ten pátek patří k zavedeným koníčkům mnoha nadšenců a díky super levným čínským modelům už také dávno nepatří ke kratochvílím jen pro vyvolené. A velký rozmach zažívají i miniaturní selfie drony, které se nemohou chlubit velkým doletem ani výdrží, ale zase mají extrémně kompaktní rozměry a vejdou se v podstatě do dlaně. Právě takový je dnešní kousek GoolRC T700, který si můžete pořídit třeba z Ebay.

GoolRC T700 je opravdu miniaturní létavec s rozměry 130 x 145 x 40 mm a váhou muších 55 g. Navzdory malým rozměrům do něj napěchovali solidní dávku technologií a funkcí, takže se může pochlubit třeba 720p HD kamerkou, šesti-osým gyroskopem, funkcí udržení haldiny letu, headless režimem, návratem na místo startu jedním tlačítkem nebo plánováním trasy pomocí bodů na mapě. Samozřejmostí je FPV režim pomocí Wi-Fi přenosu zhruba do 50 metrů a zhruba 6 minut letu díky 500 mAh baterii. V balení dostanete i solidní příslušenství včetně dálkového ovládání s nástavcem na telefon. To vše pak na Ebay najdete jen za 19.98 euro.

Hodit se ale mohou i TWS sluchátka Xiaomi QCY T5, která by měla přinést zásadní pozitivní změny a vylepšení oproti předchozí generaci T3. Novinka může nabídnout binaurální design s tvarem kopírujícím ušní kanálek, 6.2 mm Hi-Fi drivery v každém sluchátku pro solidní zvuk, automatické párování pomocí Bluetooth 5.0 připojení, voděodolnou IPX5 certifikaci, plně dotykové ovládání, pouze 4.38 g váhy pro každé sluchátko, 40 mAh kapacitu baterie slibující 4-5 hodin výdrž, případně plných 25 hodin výdrže při zapojení 380 mAh nabíjecího boxu. Samozřejmostí je i integrovaný mikrofon s technologií potlačování okolních ruchů. K mání jsou pak jen za 19.99 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.