Společnost Hisense Mobile není v našich luzích a hájích příliš známá, ale i přesto čas od času vydá přístroj, který je svým způsobem zajímavý a byla by škoda se o něm nezmínit. Nedávno to byl například model Hisense A5 s e-ink displejem a dnes přichází z čínských internetů zpráva, že byl vydán Hisense King Kong 6. Už podle názvu se dá usoudit, že v něčem bude prostě obrovský a tím je kapacita jeho baterie.

A právě obří baterie s kapacitou 10010 mAh je hlavním tahákem Hisense King Kong 6 a měla by vydržet čtyři až pět dní používání. Ale přiznejme si, že takto velký akumulátor v dnešní době není zas až tak něčím výjimečným. Vzpomeňme třeba na společnosti Oukitel nebo Blackview, které mají na svém kontě hned několik přístrojů s takto velkou baterií. Výrobce ale uvádí, že King Kong 6 není jen o obrovském akumulátoru. I jeho další parametry by měly nést rysy vlajkových lodí.

 

Toto tvrzení však nemůžeme nijak potvrdit nebo vyvrátit, protože výrobce zatím neuvedl přesné specifikace telefonu. Musíme vyjít z toho, co se dá vyčíst ze zveřejněných snímků. Top parametrem by tak zřejmě mohl být zadní fotoaparát. Ten by měl být trojitý a tři snímače i LED blesk jsou uloženy do vertikálního modulu. Jejich rozlišení sice neznáme, ale patrně mezi nimi bude jak širokoúhlý objektiv, tak i teleobjektiv. Na zadní straně zhruba v úrovni kamery je uložen snímač otisků prstů. Přední kamera má své místo v malém kapkovitém výřezu. Další specifikace hodlá výrobce oznámit v následujících dnech. Ovšem podle tipařů půjde o parametry telefonů střední třídy. Snad tomu Hisense Mobile přizpůsobí i cenovku.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.