Společnosti Sony se v poslední době příliš nedaří. Prodeje jejich telefonů se čím dál tím více propadají . Z bývalé ikony mobilních telefonů se pomalu stává firma tak tak přežívající. Těžko říci, kde je problém, protože Sony přístroje patřily a dá se říci, že stále patři k těm velmi dobrým. Jen o ně potenciální kupci ztrácejí zájem. Ale i přesto se Sony nevzdává a snaží se dělat vše proto, aby se udržela na trhu. K tomu by jim snad mohl pomoci chystaný telefon Sony Xperia 3.

Tento telefon by měl v rámci svých parametrů patři k vlajkovým lodím a podle některých zdrojů by se na trhu mohl objevit v prvním kvartálu příštího roku. Zda to bude hned v lednu/januári zatím těžko říci, ale protože se na síti pomalu začínají šířit zvěsti o parametrech Sony Xperia 3 a také první obrázky tohoto modelu, je to docela možné. Co tedy lze o chystaném telefonu Sony v této chvíli říci?

Podle jednoho z údajných snímků Sony Xperia 3 se dá dedukovat, že se opět dočkáme typického „hranatého“ tvaru a snímače otisků prstů na hraně přístroje podobně jako u Xperia 1. Stejně jako mnohé prémiové telefony, které se dostanou v příštím roce na trh, by měla být i Xperia 3 vybavena procesorem Snapdragon 865 s podporou 5G. A údajně by společnost Sony měla vydat hned dvě verze tohoto telefonu. Jednu s podporou 5G sítí a druhá verze by měla mít podporu jen 4G. Další parametry připravovaného telefonu zůstávají zatím v utajení. Ovšem máme před sebou ještě dost času na to, aby se k nám nějaké ty podrobnější informace donesly.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.