Řada chytrých (i „klasických“) světel Yeelight od čínského Xiaomi má ve svém portfoliu opravdu slušnou kolekci dostupných kusů. Ať už máte zájem o stropní velké světlo, designový model na noční stolek nebo visící lustr do kuchyně, tak si v jejich nabídce určitě vyberete. Dnes pro vás máme další kousek z jejich nabídky a pokud se nemýlím, tak se jedná o premiérové představení na našich stránkách. Jedná se o malé stropní světlo Xiaomi Yeelight s několika šikovnými funkcemi.

Jedná se o poměrně kompaktní stropní světlo (průměr 250 mm) a může nabídnout 670 lumenů osvětlení, 10W výkonu a 5700K bílé světlo s teplejším barevným tónem. Nejedná se o chytrý model, takže nějaké připojení k Wi-Fi nebo telefonní aplikaci byste hledali marně. Na druhou stranu má tento model senzory na detekci pohybu lidského těla, takže se automaticky rozsvítí když má a po 60 vteřinách pak sám zhasne. Díky LED žárovkám vydrží dlouho a nikde nic nebude rušivě blikat. Potěší i plně „komáruvzdorná“ konstrukce.

Podobné stropní světlo se hodí třeba nad vstupní dveře domu, na verandu nebo případně do chodby. Automatická aktivita funguje jen v šeru a tmě, takže se nemusíte o nic starat. A na e-shopu Tomtop je momentálně tento kousek v akci v bleskových prodejích jen za 18.59 dolarů, takže se jeho pořízením ani nezruinujete. Mrkněte na něj, třeba vás zaujme.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.