Globální značka chytrých telefonů HONOR dnes představila mobilní novinku HONOR 9X, nejnovějšího člena své výkonné série X, který se může pochlubit nadčasovou technologií v kategorii designu, fotografie a výkonu. S trojitým 48Mpx fotoaparátem a 6,59” HONOR FullView displejem nabízí telefon mimořádný uživatelský zážitek, a to jen za 5990 Kč.

HONOR 9X – Zachycení Xtra výjimečné fotografie

Uvedení modelu HONOR 9X svědčí o závazku společnosti přinést zážitek z jejich vlajkové lodi každému. HONOR 9X je vybaven 48Mpx trojitým fotoaparátem s širokou uzávěrkou f/1.8 a velkým senzorem ½”, který umožňuje uživatelům zachytit Xtra výjimečné okamžiky s úžasnou ostrostí. Díky pokročilým AI algoritmům vytváří AIS super noční režim fotografie ve vynikající kvalitě i v prostředí s nízkým osvětlením. Prostřednictvím 120° super širokoúhlé čočky mohou uživatelé zachytit ještě více v každém snímku.

Xtra výjimečný FullView displej s ohromujícím dynamickým X designem

Přední část HONOR 9X se může pochlubit pohlcujícím 6.59 palcovým FullView displejem s technologií zobrazení na celé obrazovce s nulovým výřezem, což poskytuje zážitek ze sledování bez nežádoucího rušení. HONOR 9X se pyšní jednou z největších obrazovek použitých na zařízeních HONOR s působivým poměrem obrazovky k tělu 91 %.

Kromě Xtra výjimečného předního displeje se HONOR zaměřil i na design zadního krytu telefonu. Zadní panel inspirovaný diamanty je vyroben z více než 100 000 geometrických dlaždic, které odrážejí a lámou světlo a tím vytvářejí jedinečný design dynamického X. Pro splnění náročných estetických požadavků uživatelů přichází HONOR 9X v oslnivé safírově modré a vždy oblíbené půlnoční černé barvě.

Honor 9X

HONOR 9X – Další produktové vlastnosti

  • H Holografický 3D zakřivený panel s rámem o hloubce 8,8 mm
  • 5 mm sluchátkový jack
  • Obousměrný USB-C konektor
  • Automatický přední pop-up fotoaparát
  • Celodenní výdrž baterie 4000mAh
  • 128GB interní úložiště, které lze rozšířit na 640 GB pomocí microSD karty 512 GB

„Ve společnosti HONOR věříme, že zůstaneme v popředí technologických inovací a designu chytrých telefonů, abychom našim uživatelům poskytli nejlepší zážitky ve své třídě,” řekl George Zhao, president společnosti HONOR. „Zavedením nových technologií, jako je umělá inteligence (AI) a internet věcí (IoT), mění způsob, jakým spotřebitelé vedou svůj život. HONOR 9X se svými hvězdnými funkcemi fotoaparátu, stylovým designem a bezkonkurenčním výkonným softwarem byl od základu navržen pro naše mladé a dynamické uživatele.“

Budování ekosystému inteligentních zařízeních

Uvedení modelu 9X a jeho nedávno obnovené řady nositelné elektroniky je součástí úsilí značky o vytvoření propojenějšího a inteligentnějšího světa pro spotřebitele. Minulý měsíc společnost HONOR představila svou první strategii loT nazvanou „1+8+N”. To znamená jeden chytrý telefon HONOR, osm kategorií vlastních zařízení a neomezené doprovodné produkty od svých partner na IFA 2019. Společnost HONOR plánuje představit velké množství chytrých telefonů a nositelné elektroniky v budoucnosti, aby umožnila svým zákazníkům snazší online a smart život.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.