Audio produkty od Xiaomi si už dávno vydobyly i na našem trhu velice silnou pozici a samozřejmě kromě solidní kvality bodují i výbornou cenou. To je neoddiskutovatelným faktem i u sluchátek a protože momentálně letí bezdrátové TWS modely, tak pro vás dnes jeden takový máme. A to bychom nebyli my, abychom jej nenabídli ve slevě, takže co byste říkali na Xiaomi Haylou GT1 Pro v bleskových prodejích z e-shopu Cafago ?

Takže co mohou bezdrátová sluchátka Haylou GT1 Pro nabídnout ? Například stabilní připojení pomocí Bluetooth 5.0 a automatickým párováním, AAC kodek, dotykové ovládání, DSP technologii potlačování okolních ruchů pro vestavěné mikrofony, TWS design, pouhé 3.9 g váhy každého ze sluchátek, výdrž baterie až 26 hodin (včetně 800 mAh boxu) podporu hlasových asistentů jako Siri nebo Google Assistant, voděodolnou certifikaci IPX5, speciální dobíjecí box pro prodloužení výdrže s indikací stavu a samozřejmě i solidní zvuk.

A to nejlepší přijde při pohledu na cenovku, protože TWS sluchátka Xiaomi Haylou GT1 Pro jsou v bleskových prodejích na e-shopu Cafago k mání jen za 18.21 euro. Nabídka platí až do konce listopadu a i když je dodání z čínského skladu, tak se v pohodě vejdete do celního limitu, takže by vás nemusely postihnout žádné dodatečné celní či daňové povinnosti. Tak jak se vám líbí ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.