Obří čínský nákupní svátek Singles Day (aneb 11.11) má každoročně větší a větší objemy prodejů a miliardové utracené částky, takže se není divit, že jeho popularita už dávno překročila čínské hranice. I u nás se dnes otáčely kolečka internetových plateb na plné obrátky a ještě asi chvíli budou, protože většina obchodů má hlavní slevy ještě i pád dní po 11. listopadu. To je i případ e-shopu Tomtop, kam se dnes podíváme pohledem upřeným na ty nejzajímavější probíhající akce a slevy.

V akci jsou samozřejmě zapojeny hlavně slevové kupóny a v nabídce najdeme zajímavé kousky v rozpětí 8 – 10 % na několik konkrétních kategorií, takže se určitě vyplatí na ně mrknout. Ale i bez kupónů se dají dohledat velmi zajímavé koupě a v bleskových prodejích se vyhřívá celá řada bestsellerů. Jen je samozřejmě nutné vše hezky podrobněji prošmejdit, protože nákupní vkus každého z nás je trošku odlišný. Samostatné zastavení si zaslouží kategorie Smart Life zaměřené na chytré produkty a některé překvapí i ostříleného fandu. Co třeba elektrická pumpička Xiaomi Mijia s automatickou detekcí natlakování za 45.99 dolarů ?

Ze slev si dovolíme vypíchnout trojici kousků, co stojí za pozornost hezky napříč celým spektrem kategorií. Začneme tabletem ALLDOCUBE iPlay10 Pro s 10,1-palcovým displejem, solidním hardwarem a třeba i vestavěnou GPS, to vše díky kupónu SJFKR jen za 99.99 dolarů. Nebo třeba bezdrátová sluchátka Xiaomi Haylou GT1 Pro s nabíjecím boxem jen za 19.99 dolarů v bleskových prodejích. Případně pak 3D tiskárna C-reality Ender-3 z německého skladu jen za 159.99 dolarů. Hlubiny e-shopu Tomtop toho skrývají hodně, takže určitě najdete něco i Vy.

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.