Společnost Meizu dává prostřednictvím čínské sítě na vědomí, že počínaje dneškem zahajuje distribuci nejnovější a především stabilní verze nadstavby Flyme 8. Samozřejmě jako vždy vše probíhá postupně, ale zástupci společnosti vybízejí majitele Meizu přístrojů, aby pravidelně kontrolovali své telefony, zda už nemají aktualizaci k dispozici. Šíření aktualizace je rozděleno do dvou vln, kdy první proběhne v tomto měsíci a další várka telefonů bude aktualizována v průběhu prosince/decembra.

Distribuce aktualizace – listopad

Momentálně šířená stabilní verze Flyme 8 má označení Flyme 8.0.0.0A a její velikost je zhruba 2,84 GB. A ještě dodejme, že v tomto měsíci se na ni mohou těšit majitelé těchto Meizu telefonů: Meizu 16s Pro, Meizu 16s, Meizu 16X, Meizu 16, Meizu 16th Plus. Dále ji také dostanou telefony Meizu 15, Meizu 15 Plus, PRO 7, PRO 7 Plus a Meizu M6 Note.

Distribuce aktualizace – prosinec

Příští měsíc se chystá společnost Meizu rozšířit aktualizaci stabilní verze nadstavby Flyme na modely: Meizu 16Xs, Meizu 15 Lite, PRO 7 Standard Edition, Meizu Note9 (M9 Note). V prosinci/decembri se na aktualizaci mohou těšit i majitelé Meizu Note 8 (M8 Note), Meizu X8, PRO 6 Plus, PRO 6s, PRO 6, PRO 5, MX6. A do konce roku nadstavbu dostanou i Meizu E3 (Blue Charm), Meizu S6 (Blue Charm), Meizu M6 (Blue Charm), Meizu M5 Note (Blue Charm), Meizu M3 Max (Blue Charm). A také model Meizu M3E (Blue Charm).

Dodejme ještě, že nadstavba Flyme 8 byla uvolněna při představení vlajkové lodi společnosti Meizu 16s Pro letos v srpnu/auguste. A zároveň je tu příslib ze strany společnosti, že konce letošního roku bude plně aktualizovat celkem 27 telefonů Meizu. V nadstavbě najdeme například režim pro focení za špatného osvětlení nebo v noci a několik vylepšení aplikace fotoaparátu. Byly přidány také některé prediktivní funkce a AR funkce nebo herní režim 4.0. Celkově lze říci, že Flyme 8 je skutečně velkou a zásadní aktualizací.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.