Pokud jste zrovna na lovu výhodných čínských gadgetů a elektroniky, tak by určitě nebylo rozumné omezit rozhozené sítě jen na bezedné zásoby čínských obchodů nebo Aliexpressu. Určitě totiž stojí za to se mrknout i na nabídku produktů na starém dobrém Ebayi, kde dnes najdete i širokou škálu čínských „bazmeků“ za slušné ceny. A samozřejmě i s ochranou zákazníka a dalšími výhodami tohoto tržiště. Dnes pro vás opět máme dva zajímavé kousky, takže co byste říkali na sluchátka Huawei CM33 nebo super levný robotický vysavač za cenu pod 25 dolarů ?

S nárůstem popularity bezdrátových sluchátek by se skoro zdálo, že klasická drátová už nejsou v kurzu, ale pro spoustu uživatelů je opak pravdou. U klasických sluchátek máte totiž i spoustu výhod, nikdy se vám nevybijí a nemusíte se nervovat ohledně problémů s připojením nebo rušením signálu. A Huawei CM33 jsou právě taková drátová sluchátka klasického střihu, jen s lehkým nádechem moderny kvůli použití USB Type-C konektoru namísto 3.5 mm jacku. Mohou nabídnout Hi-Res audio, poloviční in-ear design, trojtlačítkové dálkové ovládání nebo integrovaný mikrofon. Nejlepší kvality zvuku dosáhnete v kombinaci s nějakým produktem Huawei s technologií Histen 3D audio, ale určitě neurazí ani s dalšími telefony jiných značek. Navíc mohou být vaše v černé nebo bílé barvě jen za 12.99 dolarů.

Druhý dnešní produkt také určitě stojí za pozornost, protože robotický vysavač s cenou pod 25 dolarů se opravdu nevidí každý den. Konkurenční kusy často stojí klidně až desetinásobek, takže ušetříte „majlant“. Soupis funkcí navíc nevypadá zle, jedná se o multifunkční 3-v-1 robotický vysavač se silou sání 1800Pa, velkou 400 ml nádobkou na prach, automatickou detekcí překážek, 70 minutami provozu díky 1200 mAh baterie, nízké hlučnosti s provozem pod 40 dB nebo nízkým profilem, takže bude v klidu čistit i pod postelí nebo gaučem. V nabídce je opravdu jen za 23.99 dolarů a na výběr máte mezi černou, bílou a šedou barevnou variantou.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.