Jste majiteli populárního telefonu Pocophone F1 a rádi byste po roce obnovili svůj vozový park, ale chcete být věrni této značce? Čekáte, kdy by se mohl objevit nástupce vašeho oblíbeného telefonu Poco F1? Nebo snad jste vášnivými vyznavači dobrého poměru cena/výkon? Nebo jste Poco F1 nesehnali a chtěli byste telefon, který se ponese v podobném duchu? Pokud jste na všechny otázky odpověděli ano, máme pro vás dobrou zprávu. Podle webových stránek Spigen je Pocophone F2 na obzoru.

Samozřejmě i tuto radostnou zprávu o Pocophone F2 je nutno brát s trochou nadhledu, protože už v uplynulých měsících prosakovaly zvěsti, že druhá generace telefonu je na cestě, ale nakonec z toho nikdy nic nebylo. Ale přece jenom této informaci bychom snad mohli přikládat poněkud větší váhu, protože Spigen je výrobcem ochranných krytů na telefony a jejich oznámení, že chystají kryty na ještě neuvedený přístroj se už několikrát ukázalo jako dobrý tip a přístroj byl pak skutečně představen.

Sice je pravdou, že stránky Spigen pro zobrazení svých ochranných krytů pro Poco F2 využívají telefon Redmi K20 Pro a také model Redmi K20, ale přesto, nebo právě proto bychom si mohli udělat představu, jak by mohl nástupce Poco F1 vypadat. Ochranné kryty jsou dva v provedení Liquid Crystal a Rugged Armor. A pokud tedy kryty sedí na Redmi K20 Pro a Redmi K20 bude i Pocophone F2 stejné velikosti. Bude mít také stejně uložený zadní fotoaparát a dost možná bude mít i přední pop-up kameru. A je také docela pravděpodobné, že by podobné mohly být i další specifikace telefonu. A pokud tomu bude skutečně tak, budeme mít opět co do činění s dobře vybaveným přístrojem za velmi dobrou cenu. Tipaři už totiž teď odhadují, že by Poco F2 mohl být osazen procesorem Snapdragon 855 Plus. A k tomu už snad není třeba nic dodávat.