Elektrické koloběžky už se zabydlely na našich ulicích a stávají se velmi populárními, tedy pokud si odmyslíme šílené nápady se sdílenými kousky zamořujícími centra měst. Ale v dnešní době není problém si koloběžku pořídit klidně i na vlastní pěst, protože třeba modely značky KUGOO patří mezi kvalitní a zároveň cenově dostupné. A právě na jeden z jejich modelů, konkrétně KUGOO S1 pro vás dnes máme slevové kupóny z nabídky e-shopu Geekbuying, protože kdo by nechtěl ušetřit nějaký ten šesták…

Takže se pojďme podívat blíže na vybavení elektro-koloběžky KUGOO S1. Ta je vybavena silným 350 W motorkem, díky kterému zvládne maximální rychlost až 30 km/h s dojezdem kolem 30 kilometrů na jedno nabití. Nosnost je 120 kg živé váhy a díky nastavitelným řidítkům se hodí pro různě vysoké jezdce. Koloběžka je samozřejmě skládací a s váhou 11 kg je i jednoduše přenosná. Potěší i LCD displej na řidítkách se všemi základními informacemi. Cena elektrické koloběžky Kugoo S1 je se slevovým kupónem GKB214S jen 255.99 dolarů a navíc je k dostání z evropského skladu bez dalších doplatků.

A když už budete řádit na elektrické koloběžce, tak by se vám mohl hodit i malý doplněk v podobě starého známého chytrého náramku Xiaomi Mi Band 4, který asi není nutné příliš představovat. Přece jen už jej nosí na zápěstí velká část republiky. A KUGOO mají i speciální akci s kombinací koloběžky S1 a náramku Mi Band 4, tento balíček vás díky slevovému kupónu GKB236S přijde jen na 285.99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.